-15% atlaide paklājiem ar kodu PAKLAJI15 | Ietaupiet tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dizaineres padomi: kā izvēlēties žurnālgaldiņu?

Žurnālgaldiņiem jeb kafijas galdiņiem ir dažādas formas, izmēri un materiāli. Taču plašais klāsts nepalīdz tiem, kuri vēl nezina, kādām vajadzētu izskatīties šim interjera jaunpienācējam.

Mēs vērsāmies pie dizaineres Kristīnas no interjera studijas "Dekoroom", kas atrodas Slovākijā, un lūdzām padalīties ar dažiem padomiem, par to, ko ievērot, izvēloties žurnālgaldiņu.

1. padoms

Īstais izmērs

Pārliecinieties, ka ap galdu ir pietiekami daudz vietas.

Vispirms pārbaudiet attālumu no dīvāna un apkārtējām mēbelēm. Galdam vajadzētu būt apmēram dīvāna augstumā, vai arī tas var būt dažus centimetrus zemāks.

Ja esat jau atradis vēlamo galdu, bet vēlaties noteikt tā izmērus telpā vizuālākā veidā, atzīmējiet galda izmērus uz grīdas ar maskēšanas lenti. Vēlreiz pārliecinieties, vai visur paliek pietiekami daudz vietas

2. padoms

Papildu uzglabāšanas vieta

Vai jums nav vietas, kur ievietot avīzes un žurnālus? Izvēlieties galdu ar plauktu vai atvilktni. Ņemiet vērā, ka šāds modelis var pārslogot mazākas telpas. Tādā gadījumā labāk derēs kāds "vieglāka" modeļa galds.

Vai jums ir mazi bērni? Žurnālgaldiņš ar asām malām vai stikla virsmu var radīt nevajadzīgu risku. Izvēlieties galdu ar noapaļotām malām.

3. padoms

Žurnālgaldiņš kā dekorācija

Žurnālgaldiņš ir viens no viesistabas centrālajiem elementiem un var pilnībā izmainīt telpu. Spilgtas krāsas galds izcelsies uz smalka fona. Toties spīdīgi materiāli un stikls ienesīs gaismu jebkurā telpā.

Visur jābūt līdzsvaram. Aplūkojiet savu dīvānu. Ja tam ir iebūvēta pamatne, izvēlieties žurnālgaldiņu ar kājām. Toties smalkāku dīvānu apvienojiet ar masīvāku galdu.

4. padoms

Faktūras un materiāla izvēle

Izvēloties jauno galdu, vērts pievērts uzmanību tā kopšanai. Jo nelīdzenāka būs virsma, jo vairāk tajā aizķersies netīrumi un drupatas. Toties to priekšrocība ir, ka pirkstu nospiedumi uz šādām virsmām nav redzami.

Metāla galda virsmas no bronzas vai vara atkal ir modē. Turklāt tās ir viegli kopjamas un izturīgas.

Smelieties iedvesmu