15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

6 padomi, kā gaumīgi izdekorēt savu kumodi

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Vai jūs pārlūkojat interjera dizaina žurnālus un apbrīnojat dažādas kumodes ar precīzi izkārtotiem skaistiem rotājumiem? Jūs varat sasniegt līdzīgu efektu savās mājās bez speciālista palīdzības. Gan minimālisma cienītāji, gan boho stila cienītāji atradīs savai gaumei atbilstošu metodi.

Iepazīstieties ar mūsu padomiem, kā no parastas kumodes uzburt ievērības cienīgu interjera elementu!

Sadaliet telpu

Tā kā kumodes parasti ir šauras un garas, ir labi sadalīt platību trīs daļās: kreisajā, labajā un centrālajā.

Mēģiniet izmantot arī sienu aiz kumodes. Novietojiet uz tās elementus, kas līdzsvaros dažādos augstumus telpā, ko nosaka skapji, logi un durvis.

No lielākā uz mazāko

Veidojot kompozīciju, vislabāk ir sākt no vidus, iespējams, no lielākā objekta, kas būs dekorācijas centrālais punkts. Tā var būt glezna, foto rāmis, spogulis vai televizors.

Gleznu var novietot uz kumodes, bet spoguli ir labāk pakārt. Vislabāk tas būs redzams aptuveni 15-25 cm augstumā, ņemot vērā paša spoguļa formu un izmērus.

Apaļa spoguļa forma radīs perfektu harmoniju jūsu interjerā. Izvēlieties tādu spoguli, kura platums būs aptuveni 2/3 no kumodes platuma.

Neaizmirstiet iekļaut vienu garāku elementu

Lai panāktu līdzsvaru, blakus spogulim vai attēlam novietojiet kādu augstāku dekoru. Tā varētu būt puķu vāze, augsta rotaslietu kaste vai interesanta lampa. Ap šiem diviem dominējošajiem elementiem varat sākt izvietot mazākus dekorus.

Ievērojiet trīs elementu likumu

Dekorējot pārējo telpu, vislabāk ir ievērot likumu, kura pamatā ir trīs elementi. Tas nozīmē, ka interjera priekšmeti ir sakārtoti grupās pa trim. Tās varētu būt, piemēram, 3 sveces vai statuete, vāze un smaržu difuzors.

Padoms:
Ja uz elegantas paplātes novietosiet trio, kas sastāv no 3 dažādiem priekšmetiem, viss izskatīsies skaisti un būs vieglāk noslaucīt putekļus no kumodes.

Kārtojiet rindās

Vai jums ir vairāki vienādi priekšmeti, piemēram, gleznas vai grāmatas? Izmēģiniet tās kārtot rindās. Uz kumodes novietojiet gleznu un pret to nolieciet citu gleznu vai bildi tā, lai tās nedaudz pārklātos. Varat arī sakārtot grāmatas glītā kaudzē vai piramīdā. Galvenokārt izklaidējieties un izmēģiniet to, kas jums vislabāk patīk.

Neaizmirstiet iekārtot arī telpu ap kumodi

Ja jums ir brīva vieta ap kumodi, varat novietot, piemēram, puķu podu uz statīva vai stāvlampu. Šādā veidā kumode lieliski iekļausies kopējā interjerā.