Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

2022. gada interjera tendences

Vai vēlaties uzzināt, kādas būs 2022. gada interjera tendences? Mēs varam padalīties ar dažiem padomiem, kā iekārtot interjeru atbilstoši jaunākajām tendencēm un kādas mēbeles, krāsas, materiāli, tekstilizstrādājumi un dekori būs pieprasīti.

1. tendence:

Ilgtspējība

2022. gadā joprojām būs aktuāli dabiskie materiāli. Centieties pēc iespējas biežāk aizstāt plastmasu ar pārstrādātiem materiāliem, bambusu vai dabīgiem audumiem. Koka mēbeles, vilnas paklāji, korķa vai bambusa lampas, lina gultasveļa vai jūraszāļu pītie grozi piešķirs interjeram oriģinalitāti un jūsu interjers būs videi draudzīgāks.

2. tendence:

Zemes krāsas

No krāsām interjeru vislabāk papildinās dabas iedvesmotie zemes toņi. Nākamajā gadā jūs visbiežāk redzēsiet brūnas, bēšas, pelēkas, zaļas, zilas, oranžas un sarkanas krāsas, kuras iedvesmojusi daba. Zemes toņos ieturētā mājoklī jūs varēsiet justies mierīgi un droši.

3. tendence:

Komforts jūsu mājas

Mēs mājās pavadām daudz vairāk laika nekā agrāk, tāpēc ir ļoti svarīgi, ka mēs tajās jūtamies labi. Tāpat kā modē, arī mēbelēs un aksesuāros arvien lielāka nozīme ir komfortam. Mīkstas segas, silti gultas pārklāji, paklāji un dekoratīvi spilveni sniedz mums drošības sajūtu. Izvēlēsimies kvalitatīvas un, pats galvenais, ērtas mēbeles.

4. tendence:

Ļaujiet sienām elpot

Nākamā tendence attiecas uz sienām. Nākamgad virtuvē mēs ņemam nost augšējos skapīšus un to vietā liekam plauktus, kuros izceļas virtuves piederumi, trauki un dekori. Atvadīsimies arī no nevajadzīgi sarežģītiem un masīviem grāmatu plauktiem un aizstāsim tos ar skaistiem un minimālistiskiem dizaina plauktiem.