-15% atlaide paklājiem ar kodu PAKLAJI15 | Ietaupiet tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

2022. gada audumu rakstu tendences

Tendences mainās ne tikai modē, mēbelēs, aksesuāros un krāsās, bet arī audumu rakstos. Aplūkojiet, kādi audumu raksti un tekstūras būs populāri, izvēloties paklājus, palagus, spilvenus un citus mājas tekstilizstrādājumus 2022. gadā.

Paklāju raksti

1. tendence:

Austrumu un etniskie modeļi

Austrumu paklāji, ko bieži dēvē par persiešu paklājiem, ir tūkstošiem gadu ilgu tradīciju mantojums, kas ietver sevī vienu no skaistākajiem Austrumu mantojumiem. To raksti piešķir interjeram noteiktu stilu un eleganci. Tos galvenokārt raksturo spilgti un piezemēti toņi, piemēram, oranža, sarkana, dzeltena, brūna un bēša krāsa.

Etniskiem paklājiem ir dažādi eksotiski motīvi. Āfrikas stila interjerā dominē bagātīgi zemes toņi: oranžs, sarkans, dzeltens, brūns un bēšs.

2. tendence:

Vintage raksts

Vēl viena tendence ir antīki paklāji ar vintage stila rakstiem. Smalks pagātnes atgādinājums iepriecinās ikvienu senlietu cienītāju. Bet, protams, tie ir piemēroti arī mūsdienīgam interjeram. Tie izskatās kā dārgakmeņi, kas nodoti no paaudzes paaudzē, nedaudz izbalējuši, bet lieliskā stāvoklī. Vintage raksti uz paklājiem parasti parādās neitrālos un piezemētos toņos.

3. tendence:

Trīsdimensiju modeļi

Dažāda garuma paklāja plūksnas, dažādās krāsās un materiālos veido 3D rakstu uz paklāja. Šādi paklāji ir lieliski piemēroti jebkurai telpai. Tie ir ļoti praktiski un neprasa daudz rūpju. Pateicoties savai unikalitātei, tie var kļūt par īstu interjera dizaina elementu.

Skatīt citas 2022. gada tendences