Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

2022. gada audumu rakstu tendences

Tendences mainās ne tikai modē, mēbelēs, aksesuāros un krāsās, bet arī audumu rakstos. Aplūkojiet, kādi audumu raksti un tekstūras būs populāri, izvēloties paklājus, palagus, spilvenus un citus mājas tekstilizstrādājumus 2022. gadā.

Paklāju raksti

1. tendence:

Austrumu un etniskie modeļi

Austrumu paklāji, ko bieži dēvē par persiešu paklājiem, ir tūkstošiem gadu ilgu tradīciju mantojums, kas ietver sevī vienu no skaistākajiem Austrumu mantojumiem. To raksti piešķir interjeram noteiktu stilu un eleganci. Tos galvenokārt raksturo spilgti un piezemēti toņi, piemēram, oranža, sarkana, dzeltena, brūna un bēša krāsa.

Etniskiem paklājiem ir dažādi eksotiski motīvi. Āfrikas stila interjerā dominē bagātīgi zemes toņi: oranžs, sarkans, dzeltens, brūns un bēšs.

2. tendence:

Vintage raksts

Vēl viena tendence ir antīki paklāji ar vintage stila rakstiem. Smalks pagātnes atgādinājums iepriecinās ikvienu senlietu cienītāju. Bet, protams, tie ir piemēroti arī mūsdienīgam interjeram. Tie izskatās kā dārgakmeņi, kas nodoti no paaudzes paaudzē, nedaudz izbalējuši, bet lieliskā stāvoklī. Vintage raksti uz paklājiem parasti parādās neitrālos un piezemētos toņos.

3. tendence:

Trīsdimensiju modeļi

Dažāda garuma paklāja plūksnas, dažādās krāsās un materiālos veido 3D rakstu uz paklāja. Šādi paklāji ir lieliski piemēroti jebkurai telpai. Tie ir ļoti praktiski un neprasa daudz rūpju. Pateicoties savai unikalitātei, tie var kļūt par īstu interjera dizaina elementu.

Auduma raksti

1. tendence:

Digitālā druka uz dekoratīvajiem spilveniem

Jaunākā tendence ir dekoratīvi spilveni ar sieviešu figūrām, minimālisma siluetiem vai mākslas darbiem. Pie mums jūs atradīsiet daudz modernu spilvenu no tādiem zīmoliem kā Minimalist Cushion Covers un Kate Louise.

2. tendence:

Tekstūra un struktūra

Vēl viena tendence ir strukturāli raksti ar minimāli izšūtām detaļām. Tie vislabāk izceļas boho stila interjerā, bet lieliski izskatīsies arī modernā vai skandināvu stila interjerā.

3. tendence:

Ziedu raksti

No pavasara līdz rudenim uz gultasveļas un dekoratīvajiem spilveniem vajadzētu ziedēt ziedu rakstiem. Meklējiet palmas, lielas lapas, papardes, liānas, krāsainas orhidejas, kā arī mazus pļavu ziedus un ziedošus kokus. Ja jūtaties drosmīgs, neaprobežojieties tikai ar guļamistabas tekstilizstrādājumiem, bet nomainiet arī aizkarus vai galdautus.

Skatīt citas 2022. gada tendences