20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dekorācijas bohēmiskā stilā

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Vai perfekcionisms un minimālisms jūs neuzrunā un tā vietā izvēlaties krāsas un neuzkrītošus defektus pārvēršat par efektu?

Tad bohēmas stils būs ideāli piemērots jūsu brīvdomīgajam prātam. Tā galvenais noteikums ir pavisam vienkāršs – jo vairāk, jo labāk. Aplūkojiet mūsu labākos padomus par to, kā iekārtot savu dzīvokli ar dekoriem bohēmiskā stilā.

7 padomi bohēmas stila interjeram

Kombinējiet dekorācijas un aksesuārus ar dažādām faktūrām – koku, kokvilnu, džutu, niedres, ādu, rupjus adījumus un makramē.

Jo vairāk augu, jo labāk. Tie izcelsies dabīgos podos vai makramē puķu podu pakaramajos.


Kombinējiet dažādus auduma aksesuāru rakstus – austrumu, mandalu, ziedu un dzīvnieku motīvus. Bohēmas stilā viss ir atļauts.
Iekļaujiet vintāžas stila aksesuārus vai priekšmetus ar sentimentālu vērtību. Tie piešķirs telpai personību un mājīgumu.

Vai neizskatās pasakaini ērti?
Neaizmirstiet par dekoratīvo apgaismojumu. Lukturi, lampas, svečturi un lampiņu virtenes radīs relaksējošu atmosfēru.

Bohēmas stila interjera krāsu gamma ir siltie, zemes un dabīgie toņi, taču nebaidieties interjeru paspilgtināt ar kādu košu elementu dzeltenā, sarkanā vai tirkīzzilā krāsā.

Papildiniet interjeru ar metāliskiem akcentiem. Misiņa rāmis, puķu pods vai vara krāsas gaismas ķermeņi ļaus izcelties interjera dabiskajām faktūrām un krāsām.