20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Gultas veļa un aksesuāri dabīgā bohēmas stilā

Nemierīgs un radošs prāts, daudz vaļasprieku, mīlestība pret dabu un interese par mākslu? Vai atpazīstat sevi? Tad jūs noteikti vēlēsieties pieskaņot interjeru savam raksturam. Boho stils ienesīs jūsu mājās bezrūpību un vieglumu. Tas ir ļoti brīvs, hipiju laiku iedvesmots stils, kurā dominē romantika, prieks un mākslinieciski elementi. Iedvesmojies no mūsu padomiem, kā savā guļamistabā ieviest tieši tikpat relaksētu atmosfēru.

Tekstila nozīme

Spilveni, gultas pārklāji, pledi... Mazi un lieli, vienkrāsaini un rakstaini, kokvilna un zīds, ar pušķiem vai bez... Tas viss padarīs jūsu guļamistabu par īstu bohēmas oāzi.

Noteikti neaizmirstiet par siltu segu, zem gultas novietojiet dabīgu džutas paklāju un piekariet pie logiem raksturīgus aizkarus. Visi šie tekstila aksesuāri ir bohēmas stila galvenie atribūti, kas radīs nevainojami mājīgu atmosfēru.

Bohēmiskas guļamistabas krāsas un toņi

Silto zemes toņu palete, proti, smilšu, oranža, pelēka vai zaļa krāsa ir lieliski piemērota dabiskam stilam. Bet, ja vēlaties radīt raibu guļamistabu ar bohēmisku brīvību, varat to papildināt ar vēl kādu izteiksmīgāku krāsu. Lai nenospiestu bohēmiskās vēsmas, spilgtāko toni izmantojiet mazākiem aksesuāriem, piemēram, dekoratīviem spilveniem vai vāzēm.

Gulēt dabīgā materiālā: lins, kokvilna vai vilna

Miega kvalitāte ir atkarīga arī no gultas veļas un tās materiāla. Ilgtspējība, pārstrādājamība un dabiskums ir bohēmas stila pamatīpašības. Tādā gadījumā vispiemērotākie palagu un segu materiāli ir kokvilna, lins un vilna. Tie ir ne tikai izturīgi, bet arī patīkami un piemēroti jebkurai sezonai.

Augu motīvi guļamistabā

Šogad viena no gultas veļas tendencēm ir augu raksti, kas jūsu guļamistabā ienesīs dabiskumu. Izvēlieties veļu ar palmu vai pēdējos gados tik moderno monsteras lapu motīviem. Tāpat varat puķu podos stādīt dzīvus telpaugus, kas piešķirs vēl vairāk skaistuma un svaiguma.

Bez dekoriem nekādi

Bohēmas stila pamatā ir emociju un atmiņu pilni rotājumi. Tāpēc guļamistabā ieteicams izmantot ar rokām darinātus dekorus un aksesuārus, kas izgatavoti no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, vai suvenīrus no jūsu ceļojumiem. Ideāli piemēroti aksesuāri ir sapņu ķērāji un dažādi tamborēti vai izšūti dekori, piemēram, podiņu pakaramie.

Lieliski piemēroti ir arī grozi, kas izgatavoti no jūraszāles, vāzes no pārstrādāta stikla vai drēbju uzglabāšanas maisiņi no pārstrādāta papīra. Pilnveidojiet atmosfēru ar lampiņu virtenēm, laternām vai svecēm.