Pavasara 15% atlaide ar kodu APRILIS15 | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kas nepieciešams bohēmiska stila dārza vakariņām?

Andrej Mokoš
Andrej Mokoš
Bonami Blogger

Vai arī jums šķiet, ka pusdienas svaigā gaisā vienmēr garšo labāk? Īpaši tad, ja tās pasniedz uz šķīvjiem vasarīgās krāsās. Par to pārliecinājās slovāku TV raidījumu vadītāja Sonja Skoncova, kas savā vasarnīcā sarīkoja dārza ballīti bohēmiskā garā.

Pasniedziet ēdienus uz šķīvjiem ar jautriem rakstiem un papildiniet tos ar oriģinālām glāzēm, kas palīdzēs radīt jautru atmosfēru.

Pasniedziet bohēmiskā stilā

Balti šķīvji ir klasika, kas atrodama daudzās mājās. Taču dārgajiem mirkļiem, kas pavadīti, pusdienojot kopā ar mīļajiem ārtelpās, nepieciešama īsta svētku noskaņa. Tāpēc Sonja izvēlējās bagātīgi dekorētus traukus pievilcīgās krāsu variācijās, kas lieliski izceļas uz zaļā dārza fona.

Nebaidieties kombinēt dažādas krāsas un rakstus – jo krāsaināks būs galds, jo brīvāk jutīsies jūsu viesi. "Villa d'Este" trauku komplekti piešķirs dzīvību un rotaļīgumu jūsu āra ēdamistabai. Taču, lai panāktu harmoniju un galds nebūtu pārāk raibs, izmantojiet vienkāršus galda piederumus.

Visas varavīksnes krāsas

Uzsāciet dārza ballīti ar tostu no krāsainām glāzēm, kas noteikti uzlabos noskaņu. To dažādie toņi atspoguļo dabas daudzveidību. Turklāt katrs cilvēks var izvēlēties sev tīkamāko krāsu un baudīt vasaras kokteili ar vēl lielāku prieku.

Lai galds vienlaikus izskatītos gaumīgs un elegants, Sonja izmantoja kristāla glāzes.

Kas tā par dārza ballīti bez grila?

Nevienā dārza ballītē nevar trūkt grilēta ēdiena. Lai tas būtu īpaši gards, nodrošiniet kvalitatīvu grilu. Neaizmirstiet sagatavot arī visus nepieciešamos grilēšanas piederumus, tostarp arī galdam pieskaņotas paplātes grilētā ēdiena pasniegšanai.