Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā izrotāt nelielu dzīvokli Ziemassvētkos?

Izrotāt dzīvokli Ziemassvētkiem tā, lai interjers izskatītos mājīgs, bet vienlaikus arī nepārblīvēts, nu dien ir izaicinājums! Ja dzīvojat pavisam mazā dzīvoklī, izmantojiet ikkatru tā kvadrātmetru pēc iespējas praktiskāk.

Iedvesmojieties no mūsu padomiem un mākslinieciskajiem Ziemassvētku interjera rotājumiem, ko radījuši slovāku blogeri Luka un Tomašs. Viņu radošos darbus varat atrast viņu "Instagram" kontā @Peknebyvat.

Izpaudieties, bet ar mēru

Reizēm ar mazāk rotājumiem mēs varam panākt labāku efektu. Šajā gadījumā: jo mazāk Ziemassvētku rotājumu, jo vairāk vietas, kas jau tā trūkst mazajā dzīvoklī! Turklāt tādā veidā arī izcelsies ikviens rotājums, jo reizēm, kad to ir pārāk daudz, mūsu acis dažus no tiem nemaz nepamana.

Ziemassvētku eglīte un bezgalīgās lampiņu virtenes nav vienīgie rotājumi, ar kuriem sagatavot dzīvokli svētkiem. Logu dekori un elektriskās svecītes uz palodzēm, adventes vainags uz galda vai durvīm un Ziemassvētku spilveni uz dīvāna ir vairāk nekā pietiekami, lai radītu īstu svētku noskaņu.

Ielaidiet Ziemassvētkus katrā telpā

Izmantojiet rotājumus ne tikai viesistabā, bet arī citās telpās. Dekorējiet gaiteni, guļamistabu un virtuvi Šādā veidā jūs varēsiet izmantot visus rotājumus no savas kolekcijas un izvairīties no vienas pārāk pārblīvētas telpas.

Izvēlieties pareizo vietu dekorācijām

Plaukti, skapji un galdi ir ideāli piemēroti dekorāciju izvietošanai. Ziemassvētku eglīte var būt mazāka un novietota uz kādas mēbeles (piemēram, galda, kumodes utt.), kurai ir arī cita funkcija. Ja vēlaties lielāku eglīti, novietojiet to telpas stūrī.

Ziemassvētku lampiņas ir visa pamatā

Ar pareizu apgaismojumu jūs varat padarīt nelielu telpu ne tikai mājīgāku, bet arī vizuāli lielāku. Iekariniet lampiņu virtenes logos, pie sienām vai uz mēbelēm. Piemēram, LED Ziemassvētku zvaigznes dažādos izmēros un krāsās vai minimālistiski svečturi pie loga telpu ne tikai padarīs gaišāku no iekšpuses, bet arī nodos svētku noskaņu garāmgājējiem.

Taupiet vietu ar piekaramiem rotājumiem

Jūs noteikti atceraties papīra rotājumus, kurus izgatavojām sākumskolā rokdarbu stundās un pēc tam līmējām pie logiem vai kārām eglītē. Šos pašus rotājumus mēs varam izmantot, lai oriģināli izrotātu citus LED dekorus, kas iekarināti eglītē vai piestiprināti pie loga.

Dabiski dekori gaišos toņos

Gaišas krāsas vizuāli paplašina telpu. Tāpēc, rotājot eglīti, izvēlieties baltus vai krēmkrāsas rotājumus, taču, lai radītu svinīgāku noskaņu, papildiniet tos ar rotājumiem sudraba krāsā. Lieliski noderēs arī dabiski paštaisīti rotājumi, piemēram, kaltēti apelsīni, čiekuru virtene (vai kā bērnībā – no konfektēm), rieksti, dažādi salmu rotājumi u. tml.

Dodiet priekšroku vienkāršiem rakstiem

Padariet savu mājokli vēl svinīgāku, izmantojot spilvenu pārvalkus, galdautus, aizkarus un gultas veļu svētku noskaņās. Tomēr mazākam mājoklim izvēlieties pēc iespējas vienkāršākus un minimālistiskākus rakstus.