Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Atklājiet jaunu trendu: greznais bohēmas stils

Michaela Šelenberková
Michaela Šelenberková
Bonami Blogger

Mēdz teikt, ka pretpoli pievelkas. To var attiecināt arī uz "Boho Luxe" stilu, kas ir relaksētā bohēmas un greznā glamūra stila apvienojums.

Iepazīstiet šo interjera tendenci, kas vienlaikus spēj apvienot greznus un dabīgiem elementus.

Ar ko izceļas greznais bohēmas stils?

Tā pamatā ir mūzika, māksla, ceļošana un elegance. Izmantojot faktūru un krāsu kombināciju, kā arī piemērotus aksesuārus, šis stils rada spilgtu un bagātīgu iespaidu.

Tas ir kā radīts tieši jums, ja vēlaties izsmalcināt savu bohēmisko interjeru ar kādu greznāku aksesuāru vai nedaudz atbrīvot savu glamūra stila interjeru ar bohēmiskā stila elementiem.
Telpaugi lieliski sader ar zelta krāsas elementiem un marmora dekoriem. Kontrastu starp eleganto gleznu un bohēmisko papagaiļa statueti rada īpašu atmosfēru.

Telpaugi lieliski sader ar zelta krāsas elementiem un marmora dekoriem. Kontrastu starp eleganto gleznu un bohēmisko papagaiļa statueti rada īpašu atmosfēru.

Kas raksturīgs greznajam bohēmas stilam?

Šai tendencei ir raksturīgi interesantu un savādu detaļu apvienojumi. Jūs varat izmantot visdažādākos suvenīrus no ceļojumiem, sīkumus, kas iegādāti kādā gadatirgū vai atrasi vecmāmiņas bēniņos. Mēs izmantojām gleznas un dekorus, kas ir ar vēsturi un savu stāstu.

Sāciet kombinēt. Piemēram, neitrālas krāsas dīvānu papildiniet ar makramē spilveniem, lampas abažūru ar austrumnieciskiem rakstiem vai pufu no jūras zālēm. Dažādās faktūras ir galvenā veiksmes atslēga.

Apvienojiet bagātīgas dabiskas krāsas, piemēram, zaļu, brūnu vai violetu ar drosmīgu zelta vai sudraba krāsu.