Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Wenko

Ar savu izdomu un uzņēmējdarbības aizrautību Vīsels Venselaārs un viņa sieva Marija Kēlnere radīja zīmolu Wenko. Tas piedāvā plašu mājsaimniecības preču klāstu, kas atspoguļo kvalitāti, pieejamību un inovācijas. Par to liecina vairāk nekā 1000 patentu un preču zīmju tiesību.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Wenko

Kopš pagājušā gadsimta 50. gadu beigām Wenko zīmols ir pievērsies mājsaimniecības piederumu ražošanai, īpašu uzmanību veltot vannas istabas, virtuves, tīrīšanas piederumiem un mēbelēm. Katrā no tiem ir iesaistīta inovatoru un dizaineru komanda, lai radītu ne tikai praktisku, bet arī kvalitatīvu produktu.

Inovācija kā pamatprincips

Wenko zīmolu virza izgudrotāju gars un vēlme ieviest inovācijas. Viņi cenšas nepārtraukti uzlabot savus produktus, lai nodrošinātu saviem klientiem augstu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Stiprinājumu sistēmu klāsts

Lai sienas aksesuāri būtu pieejami pat tiem, kas dzīvo īres mājokļos, Wenko piedāvā dažādus stiprinājuma risinājumus bez urbšanas. Uzstādīšana ir vienkārša un piemērota gandrīz visām nesošajām virsmām.

Plašs piedāvājums

No vislētākajiem produktiem līdz premium klases produktiem, kurus novērtēs pat tie, kam ir visaugstākās prasības. Dažādās kolekcijas ļauj jums iekārtot visu mājokli vienā stilā.

Filtri un šķirošana
Sērija
Cena
Piestiprināšanas metode
Izpārdošana
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Rādīti 48 no 2392 produktiem