15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā sakārtot skapi pēc sezonu maiņas

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Nāk pavasaris, un līdz ar to ir laiks nomainīt savu garderobi. Maz ticams, ka tuvāko mēnešu laikā jums būs vajadzīga kaudze džemperu un siltie mēteļi. Pateicoties mūsu praktiskajiem padomiem, jūs uzzināsiet, kā viegli pielāgot savu garderobi pavasara sezonai.

Iedvesmojieties no mūsu idejām un ieviesiet kārtību savā drēbju skapī.

Izņemiet visas drēbes un sašķirojiet tās

Paņemiet katru priekšmetu rokās un padomājiet, vai tā valkāšana jums sagādā prieku un vai vēlēsieties to vilkt arī nākamajā sezonā. Šādā veidā sadaliet drēbes divās kaudzēs – vienu ar drēbēm, ko liksiet atpakaļ skapī, bet otru ar drēbēm, ko pagaidām noliksiet malā, lai sašķirotu vēlāk.

Skapja kārtošana nav iespējama bez rūpīgas drēbju izrevidēšanas. Pārdodiet vai noziedojiet drēbes, kas ir labā stāvoklī, un izmetiet šķirošanas konteinerā tās, kas ir saplēstas vai novalkātas. Dažas drēbes varat sagriezt mazākos gabaliņos un vēlāk izmantot kā lupatiņas.

Sakopiet savu sezonas apģērbu

Pirms drēbes tiek noglabātas nākamajai sezonai, tās ir rūpīgi jāizmazgā un jāsakopj. Drēbju kārtošanai jums lieliski noderēs drēbju uzglabāšanas kastes un vakuuma maisi. Rzervējiet skapī vietu sezonālajam apģērbam, kas netiek izmantots ikdienā, piemēram, augšējos drēbju skapja plauktus vai nodalījumu zem gultas.

Sagatavojiet nākamās sezonas apģērbu

Tagad ir laiks sagatavot apģērbu, kas jums būs nepieciešams nākamajā sezonā. Izgludiniet visas drēbes un uzmanīgi salokiet vai pakariniet uz drēbju pakaramajiem. Vislabāk izskatās, ja visi drēbju pakaramie skapī ir vienādi. Piemērotākie ir koka vai plastmasas drēbju pakaramie, kas nebojā apģērbu.

Kā uzturēt kārtību skapī

Jūs varat sakārtot savas drēbes pēc veida, stila vai krāsas – izvēle ir jūsu. Biežāk vilktās lietas novietojiet acu līmenī. Ja jūsu garderobē nav pietiekami daudz plauktu, varat izmantot praktiskus iekarināmos organizatorus, kas aizstāj plauktus vai atvilktnes. Noderēs arī pakaramie šallēm, cepurēm vai rokassomiņām.