Kā ātri un efektīvi sakārtot vannas istabu

Vannas istabas uzkopšana, iespējams, nekad nebūs jūsu iecienītāko darbu sarakstā, tāpēc esam apkopojuši dažus padomus, kas palīdzēs jums paveikt darbu ātri un bez piepūles, un, pats galvenais, panākot nevainojamus rezultātus.

Sākot ar praktiskām slotām un birstēm, beidzot ar pakarināmiem plauktiem, drēbju pakaramajiem un citiem piederumiem. Mēs esam atlasījuši visus nepieciešamos instrumentus, lai jūs varētu radīt harmonisku atmosfēru savā vannas istabā.

1. Pirms sākat tīrīšanu

Vispirms noņemiet no plauktiem, izlietnes vai vannas malas visas lietas, kas varētu traucēt vannas istabas tīrīšanai. Pēc tam visus izmantotos tekstilizstrādājumus, piemēram, dvieļus un paklājus, ielieciet veļas mašīnā.

Padoms: pirms slaukāt virsmas ar slapju lupatiņu, notīriet putekļus un netīrumus sausā veidā. Tādejādi tīrīšana būs daudz efektīvāka un ātrāka.

2. Tīriet no augšas uz leju

Sāciet tīrīšanu no augstākajiem plauktiem un pakāpeniski virzieties uz leju. Pirms tīrīšanas noklājiet tīrāmās virsmas un tualetes podu ar tīrīšanas līdzekli un atstājiet to iedarboties. Tas palīdzēs ātrāk un efektīvāk iztīrīt gan izlietni, gan dušu un vannu.

Padoms: jums nepatīk sadzīves ķīmija? Izgatavojiet savu universālo un videi draudzīgo tīrīšanas līdzekli visām virsmām jūsu mājās. Sajauciet 1 glāzi ūdens, pusi glāzes etiķa, 2 ēdamkarotes cepamās sodas un 20 pilienus iecienītākās ēteriskās eļļas.

Un kā tikt galā ar netīrajām flīžu starpām?

Sajauciet cepamo sodu ar citronu, lai veidotos bieza pasta. Uzklājiet to starp flīzēm un atstājiet, lai iedarbojas. Pēc tam noslaukiet flīžu starpas un noskalojiet.

Labi darbojas arī zīmola "Wenko" praktiskais zīmuļa formas tīrīšanas līdzeklis, kura sastāvā ir arī pretpelējuma vielas.

3. Samaziniet kosmētikas līdzekļu daudzumu

Vai jums arī ir problēma ar nesamērīgu pudeļu un trauku skaitu uz plauktiem vai vannas un izlietnes malām? Pārskatiet visus kosmētikas līdzekļus un izmetiet visu, ko vairs nelietojat, vai kam beidzies derīguma termiņš. Jums būs daudz vairāk vietas, vannas istabu būs vieglāk tīrīt, turklāt tā izskatīsies estētiski pievilcīgāka.

4. Gudri risinājumi lietu organizēšanai

Ja katram priekšmetam ir sava vieta, tad ikdienas uzkopšana paiet krietni ātrāk un efektīvāk. Izmantojiet savu vannas istabas telpu maksimāli ar plauktiem un organizētājiem. Īpaši mazās vannas istabās ideāli piemēroti ir pie durvīm piestiprināti pakaramie, plaukti un veļas grozi.

5. Neaizmirstiet ik pa laikam izmazgāt arī dušas aizkarus

Neaizmirstiet, ka arī dušas aizkari laiku pa laikam ir jāieliek veļas mazgājamajā mašīnā vai vismaz jāizskalo karstā ūdenī. Zīmola "Wenko" dušas aizkaram ir pretpelējuma pārklājums, tāpēc jūs varat izvairīties no nepatīkamām smakām un ilgāk saglabāt tīrību.

Padoms: saskaņojiet dvieļu, paklāju un aizkaru krāsas, lai vannas istaba izskatītos vēl sakoptāka.

Mums ir vairāk noderīgu padomu: