Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Top 5 ieteikumi Ziemassvētku vakariņu galda klājumam

Svētku pusdienu galda klāšana ir neatņemama Ziemassvētku sastāvdaļa. Iedvesmojieties no mūsu Bonami pircēju izvēles – 5 pievilcīgākās trauku, glāžu un aksesuāru kolekcijas. Pavadiet šos svētkus ar īpašu stilu jūsu ēdamistabā.

Bonami trauku komplekti

"Bonami Selection" kolekcijas "Malia" keramikas trauku komplekta lielākā priekšrocība ir to daudzpusība. Universālais un vienkrāsainais dizains neitrālos dabas toņos un minimālisma formas izcelsies gan uz svētku galda, gan arī ikdienā.

Turklāt keramikas trauki ir īpaši izturīgi pret augstām temperatūrām un mehāniskiem bojājumiem, tāpēc trauki kalpos ilgu laiku.

Eva Solo glāžu komplekti

Zīmolam "Eva Solo"ir raksturīgs minimālisms, funkcionalitātes un graciozas formas. Un šī zīmola glāzes nav izņēmums. Lai gan to forma ir ļoti vienkārša, tās radīs īpašu iespaidu uz jūsu galda, pateicoties to oriģinālajām detaļām.

Galda piederumi zelta, misiņa vai melnā krāsā

Ja pašlaik meklējat jaunus galda piederumus, apsveriet iespēju iegādāties citu krāsu, nevis klasiskos nerūsējošā tērauda vai sudraba variantus. Gan zelta, gan melnas krāsas galda piederumi piešķirs jūsu galdam oriģinalitāti un nepiespiestu graciozitāti.

Svētku galda piederumi no Kähler Design

"Kähler Design" jaunās Ziemassvētku kolekcijas sniegbaltos minimālisma galda piederumus papildina mīļi skujkoku zaru zīmējumi ar tradicionālām figūrām un rotājumiem, kas vienkārši aizrauj mūsu sirdis.

Ja esat minimālisma dvēsele, bet mīlat tradicionālos Ziemassvētku rotājumus, jums noteikti patiks šie galda piederumi.

Lyngby Glas glāzes

Smalkas rievas un zelta krāsas apmale padara zīmola "Lyngby Glas" kolekcijas "Palermo" un "Firenze" glāzes ideāli piemērotas elegantam galda klājumam.