5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Ziemassvētku dāvanas sievietēm

Ziemassvētku dāvanas sievietēm

Ziemassvētki ir ideāls laiks, lai izteiktu, cik ļoti jūs viņu novērtējat. Lai atvieglotu ideālas dāvanas meklējumus sievai, draudzenei, mammai vai vecmāmiņai, esam apkopojuši desmitiem padomu, kas palīdzēs jums atrast īsto pārsteigumu.

Shop the look

Iedvesmai

Ziemassvētku dāvanas sievietēm

Vēlaties iepriecināt savu mīļoto sievieti ar pārdomātu dāvanu Ziemassvētkos? Iedvesmojieties no mūsu dāvanu padomiem sievietēm un izvēlieties piemērotāko dāvanu, neizejot no mājām.

Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanu sievietei

Nav svarīgi, vai vēlaties iepriecināt savu partneri, mammu, vecmāmiņu vai pat māsu. Šeit būs daži ieteikumi, kā atrast un izvēlēties labāko dāvanu sievietei:
 • Ieklausieties, par ko viņa runā, ko vēlas, kā viņai pietrūkst. Pievērsiet uzmanību tam, kas ieinteresē viņu lasot žurnālus, iepērkoties internetā vai pastaigājoties lielveikalā. Ja jums ir tikai dažas nedēļas vai pat dienas, nebaidieties neuzkrītoši virzīt sarunu pareizajā virzienā un noskaidrot, kas visvairāk iepriecinātu viņu svētkos.
 • Padomājiet, ko jūsu mīļotajai patīk darīt, kādi ir viņas hobiji vai kādas kopīgas aktivitātes viņai ir patikušas agrāk. Dāvana var būt kopīgā aktivitāte jums abiem vai kāds ar to saistīts priekšmets.
 • Pavērojiet, kāds ir viņas stils un gaume. Kā viņa ģērbjas, kādas mēbeles ir viņas dzīvoklī, kāda ir viņas mīļākā krāsa? Tas viss jums palīdzēs saprast, kāda veida dāvanām viņa dod priekšroku.
 • Ja tiešām nezināt, kas varētu viņu iepriecināt, tad droša izvēle vienmēr ir dāvanu karte. Tā ļaus viņai pašai izvēlēties un iegādāties sev vēlamo dāvanu. Taču neaizmirstiet, ka arī dāvanu karti ir nepieciešams skaisti iesaiņot.

Ziemassvētku dāvanas sievietei, kurai patīk iekārtot savu dzīvokli

Ikviena sievietei novērtē jauku un mājīgu vidi mājās un jūs varat palīdzēt to viņai radīt. Šeit būs dažas idejas mājīgām dāvanām:

Dāvana sievietei, kura patīk dārzkopība

Sievietēm, kas mīl dārzu, izvēlieties praktiskus dārza kopšanas rīkus vai aprīkojumu atpūtai zem zvaigznēm:

Ziemassvētku dāvanas modes mīļotājām

Klasiska dāvana dāmām ir dažādi modes aksesuāri un rotaslietas. Atšķirībā no apģērba jums nav jāuztraucas par to, vai esat izvēlējies pareizo izmēru.

Dāvanas sievietei, kurai patīk gatavot, cept un uzņemt viesus

Ēdienu gatavošana ir daudzu cilvēku iecienīts vaļasprieks. Ja vēlaties iepriecināt kādu aizrautīgu kulināri, tad izvēlieties stilīgu virtuves aprīkojumu, skaistu cepšanas formu vai kādu gudru virtuves palīgu: PADOMS: Ko nedāvināt?
Pirms ķerties pie virtuves aprīkojuma, pārliecinieties, vai tas patiešām iepriecinās dāvanas saņēmēju. Izvēlieties stilīgus virtuves dizaineru izstrādājumus, gudras virtuves viedierīces un patiešām labas kvalitātes preces, kuras sieviete vēlas, bet pati varbūt nesaņemtos nopirkt.

Dāvanas tējas, kafijas vai vīna cienītājai

Ja jūs zināt, ka viņai patīk baudīt kafiju, tēju vai vīnu vakaros, tad turpmākās dāvanu idejas būs jums perfekti piemērotas:

Nelielas Ziemassvētku dāvaniņas ikvienai dāmai

Lai iepriecinātu sievieti, dāvanai nav jābūt lielai un dārgai. Varat izvēlēties mazāku dāvaniņu, kas neliks vilties:

5 pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanas

Jums nav laika savlaicīgi iegādāties visas dāvanas? Nemeklējiet neko degvielas uzpildes stacijā vai pēdējā atvērtajā aptiekā. Tā vietā koncentrējieties uz dāvanām no sirds un smieklīgām mazām lietām, ko vēl varat paspēt nopirkt:
 • Izveidojiet personalizētus kuponus. Brokastīm gultā, kāju masāžai, kino vakaram, iepirkšanās dienai (kamēr jūs pieskatāt bērnus vai uzkopjat dzīvokli). Iespēju ir bezgalīgi daudz, un jūs noteikti labāk zināsiet, kas iepriecinās viņu visvairāk.
 • Biļetes uz kino vai teātri. Divi zaķi ar vienu šāvienu - dāvana sievietei, kā arī kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar savu mīļoto.
 • Loterijas biļete. Mēs visi slepeni ceram, ka kādu dienu laimēsim loterijā. Jums būs lieliski pavadīts laiks, izdomājot, ko darīt ar savu laimestu. Neatkarīgi no tā, vai tie ir miljoni vai tikai daži eiro.
 • Abonements. Jūsu iecienītākais straumēšanas pakalpojums, interesējošs žurnāls vai skaistumkopšanas procedūra. Lai kas šai sievietei patiktu, jūs noteikti varat nopirkt abonementu neizejot no mājām.
 • Bonami dāvanu karte. Mēs vēl neesam redzējuši sievieti, kurai nepatiktu stilīgs mājas iekārtojums. Ar Bonami dāvanu karti viņa varēs izvēlēties sev vispiemērotāko dāvanu.

4 dāvanas, kuras nevajadzētu pirkt sievietei Ziemassvētkos

Vai plānojat savai sievai iegādāties modernu grīdas birsti vai jaunu veļas mašīnu? Tā protams ir praktiska dāvana, taču tā nav dāvana jūsu sievai, bet gan jūsu mājsaimniecībai. Šeit būs dažas dāvanu idejas, no kurām labāk izvairīties:
 • vulgāri humoristiskas dāvanas - ja vien tas nav viņas humora stils, mēs izlaistu vulgārus priekšautus un citus jokus
 • sadzīves tehnika - iegādājieties kopā jaunu putekļu sūcēju un uzdāviniet sievai kaut ko, ar ko viņu palutināt
 • kosmētiku, ko viņa nelieto - ja viņa gadiem ilgi pērk vienas un tās pašas smaržas vai šampūnu, neizvēlieties pirkt kaut ko jaunu
 • dāvanas, kas var aizvainot - abonements uz sporta zāli, personīgie svari vai pārāk maza vai liela izmēra apģērbs