Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dāvanas vīna cienītājiem

Vai jūsu draugu lokā ir kaislīgs vīna cienītājs? Tad jums nav jāuztraucas par to, ko viņiem uzdāvināt dzimšanas dienā, vārda dienā vai Ziemassvētkos. Mēs esam sagatavojuši daudz stilīgu dāvanu padomus vīna cienītājiem – viņiem tās noteikti patiks!

Kāda veida dāvanu meklējat?

Vai meklējat kādu grandiozāku vai mazāku dāvanu? Pirmkārt, noskaidrojiet, kādam notikumam izvēlaties dāvanu un cik daudz vēlaties tajā ieguldīt. Someljē kurss, vīna degustācija vai vīna pagraba apmeklējums noteikti iepriecinās, taču jārēķinās ar izmaksām. Varbūt jūs meklējat kaut ko taustāmāku, kas saņēmēju priecēs vēl ilgi pēc svētkiem.

Vīna glāzes

Elegants un kvalitatīvs vīna glāžu komplekts iepriecinās ikvienu vīna baudītāju. Ja vīns tiek pasniegts pareizā glāzē, tas garšo vēl labāk.

Iedvesmojieties no mūsu raksta, kurā sniegti padomi, kādas glāzes ir piemērotas baltvīnam un sarkanvīnam, kā arī dzirkstošajam vīnam.

Mazāki piederumi

Neskaitot glāzes, ir vēl daudz sīku piederumu, kas nepieciešami, lai pareizi pasniegtu vīnu. Šeit Bonami atradīsiet:

- pudeļu atvērējus
Jūs varat izvēlēties gan klasiskus pudeļu atvērējus, gan dizaineru izstrādājumus, kas maksā nedaudz dārgāk, taču, pateicoties kvalitatīviem materiāliem, kalpos ilgus gadus.
- aizbāžņus
Neatkarīgi no tā, vai jūsu vīna mīļotājs ir minimālistiskā vai bohēmiskā stilā piekritējs, vīna aizbāznis ir ļoti praktisks un mazs priekšmets, kas viņu noteikti iepriecinās.
- vīna piltuves
Vēlaties izvairīties no vīna traipiem uz galdauta? Iegādājieties parocīgu piltuvi!

Dāvanas iespaidīgai vīna pasniegšanai

Karafes
Ikviens vīna cienītājs zina, ka, lejot vīnu karafē, vīnam piekļūst skābeklis un tā garša un aromāts uzlabojas. Turklāt, iegādājoties dizaina karafi, jūs baudīsiet ne tikai vīna garšu, bet arī tā estētisko pusi.

Vīna dzesēšanas konteineri
Silts dzirkstošais vai baltais vīns nav īpaši gards, tāpēc vīna dzesēšanas konteiners būs lielisks sīkrīks ne tikai karstās dienās, kad dzērienu ir grūti uzturēt optimālā temperatūrā. Šāda veida trauki ir pieejami dažādos izmēros un formās no dažādiem materiāliem.

Vīna statīvi
Tā būs lieliska dāvana, lai vīna pudeles skaisti izceltu. Noskaidrojiet tikai to, vai šis cilvēks ir minimālisma vai lauku stila cienītājs?