Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Pagarinām piedāvājumu! →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Vasara

Vasara mums atstāj atmiņas visam atlikušajam gadam. Neatkarīgi no tā, ko plānojat šovasar darīt – kopā ar draugiem dārzā grilēt šašliku, atpūsties pie ūdens vai doties ar ģimeni ceļojumā uz kādu svešzemi, jūs šīs atmiņas varat padarīt vēl patīkamākas.

Bonami par to ir parūpējies – šeit jūs atradīsiet, piemēram, grilus, dārza krēslus un dīvānus, čemodānus un visādus piederumus izpriecām ūdenī, lai arī šī vasara būtu neatkārtojama.

Iedvesmojieties

Kad sākas vasara?

Pirmā vasaras diena, kas tiek dēvēta arī par vasaras saulgriežiem, ir 21. jūnijā. Tā ir gada garākā diena un īsākā nakts. Toties meteoroloģiskā vasara sākas 1. jūnijā un ilgst līdz augustam.

Un kad vasara beidzas?

Pēdējā vasaras diena būs 23. septembrī, kad diena un nakts būs vienādā garumā. To dēvē arī par rudens ekvinokciju.

Vasaras interjers

Krāsas, gaisīgums un svaigums. Tie ir elementi, kas raksturīgi vasaras interjeram. Ienesiet vasaru arī savās mājās. Pasteļtoņi, piemēram, rozā, dzeltens, tirkīzzils, zaļš vai oranžs būs lieliska izvēle. Šie toņi izgaismos jebkuru telpu un sniegs jums pozitīvu enerģijas lādiņu.

Jūs varat arī iedvesmoties no saviem iecienītākajiem galamērķiem un atbilstoši iekārtot savu mājokli. Vai jums patīk grieķu virtuve? Novietojiet uz galda zilu, rūtainu galdautu, papildiniet to ar dažiem baltiem un ziliem šķīvjiem un jūs uzreiz jutīsiet Grieķijas vēsmas. Vai ilgojaties pēc Spānijas Vidusjūras saules vai garajām Portugāles pludmalēm? Dārza saulainākajā nostūrī novietojiet dārza sauļošanās krēslu un palutiniet sevi ar sangriju no tai paredzētās krūzes ar krāsainiem rakstiem. Vai varbūt jūs ilgojaties pēc Itālijas? Pagatavojiet pastu vai picu itāļu gaumē, izgaismojiet terasi vai dārzu un jūtieties gluži kā Romas vai Milānas romantiskajos šauro ieliņu restorānos.

Un, ja jūsu prāts un dvēsele alkst pēc miera un harmonijas, ienesiet savās mājās daļiņu no eksotiskās Bali. Aksesuāri ar augiem un dzīvniekiem kopā ar dabīgiem materiāliem un toņiem radīs brīnumainas sajūtas, un jums nemaz nebūs jābrauc tūkstošiem kilometru tālu.