Top 5: Ziemassvētku dzīvojamā istaba

Adventes laiku ikviens vēlētos pavadīt pēc iespējas mierīgāk, kopā ar ģimeni vai draugiem. Tad kāpēc gan beidzot nepamēģināt kaut ko darīt lietas labā? Tā kā dzīvojamā istaba parasti ir notikumu centrs, ir īstais laiks to izrotāt Ziemassvētkiem.

Mēs esam sagatavojuši jums piecus padomus, lai jūs un jūsu viesi viesistabā justos īpaši omulīgi.

Dīvāns ballītēm un filmu vakariem

Meklējat dīvānu visām dzīves situācijām? Tad jums noteikti patiks Bonami Selection Fairfield modulārā dīvānu kolekcija, ko var ērti pielāgot katram mājoklim un situācijai.

Patiesībā dīvāns sastāv no vairākiem atdalāmiem moduļiem, kurus pēc vajadzības var kombinēt savā starpā. Jūs varat to viegli pārvērst par atpūtas zonu ballītei vai par milzīgu gultu filmu vakaram ar bērniem.

Aitādas un kažokādas

Bonami Selection aitādas ir fantastisks interjera aksesuārs. Un nav brīnums, jo salīdzinājumā ar sintētiskajiem materiāliem, tai piemīt daudz pozitīvu īpašību.

Aitādas mīkstums nav vienīgā patīkamā īpašība, ko jūs novērtēsiet. Vai zinājāt, ka atsevišķi aitādas matiņi ir pārklāti ar lanolīnu, kas aizsargā tos no putekļu ērcītēm, iznīcina baktērijas un tiem piemīt lieliskas siltumizolācijas īpašības? Pateicoties tam, dabīgais materiāls var saglabāt jūsu kājas siltas, ko īpaši novērtēsiet aukstās ziemas dienās.

Paklāji

Krāšņs, mīksts un ar greznu izskatu - tāds ir Polar paklājs, kas izgatavots no 100% mikrošķiedras.

Tam ir garas un plānas plūksnas, tāpēc tas izskatās gandrīz kā īsts polārlāča kažoks. Tas būs lielisks papildinājums jūsu Ziemassvētku viesistabai.

Ziemassvētku svečturi

Vai arī Ziemassvētku brīvdienās jūs pieturaties pie minimālisma elegances? Dāņu zīmols "Kähler Design" šajā ziņā ir jums līdzīgs. Viņu smalkais, bet vienlaikus izcilais "Urbania Lighthouse Tivoli" svečturis piešķirs jūsu interjeram Ziemassvētku šarmu.

Šis keramikas svečturis no dueta "R7B design" jau no pirmā acu uzmetiena pārsteidz ar saviem ar rokām darinātajiem caurumiem, kas ļauj gaismai spīdēt cauri, radot interesantas ēnu spēles.

Aromatizētas sveces

Tā kā sajūtām ir liela nozīme tajā, vai mājās jūtamies omulīgi, nedrīkst aizmirst arī par aromātisko sveci ar mandarīnu un safrāna aromātu no "Perfumed Prague", kas izgatavota no 100% sojas vaska, kurš ir radīts tikai no ģenētiski nemodificētiem augiem.

Ja svece ir izdegusi, noteikti neizmetiet tās iepakojumu. Piešķiriet tam otru elpu un izmantojiet to rotaslietu glabāšanai vai kā podiņu maziem augiem.