Pirmssvētku izpārdošana: +10 000 precēm atlaide sākot no 20% | Ietaupīt →
15% atlaide ar kodu MINUSS15 | Ietaupiet jau tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

TOP 5: labākie palīgi Ziemassvētku tīrīšanai

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Tīrīšana, iespējams, nav neviena iecienītākā pirmssvētku nodarbošanās, taču, ja jums būs pareizie palīgi, viss noritēs viegli un ātri. Aplūkosim labākos tīrīšanas piederumus pirmssvētku uzkopšanas darbiņiem.

Viss grīdas mazgāšanai

Kvalitatīva un funkcionāla grīdas birste ietaupīs jums daudz laika. Piemēram, Twist Ergo no LEIFHEIT ir ideāli piemērots pat ļoti jutīgām grīdas virsmām. Pateicoties vieglajai ūdens nospiešanas sistēmai, jums vienmēr būs ideāli mitra grīdas lupata, ar kuru jūs viegli varēsiet tīrīt koka grīdas, un ar kustīgo savienojumu jūs varēsiet viegli piekļūt pat grūti aizsniedzamām vietām, piemēram, zem gultas vai skapja.

Logu putekļu sūcēji

Vai jūs parasti atceraties par netīrajiem logiem, tikai tad, kad ciemiņi jau ir ieradušies? Atvieglojiet sev logu tīrīšanas procesu, iegādājoties logu putekļu sūcēju, kas palīdzēs jums paveikt šo darbu vienā mirklī, un rezultāti būs nevainojami!

Putekļu slotiņas

Ja jums nav laika vai garastāvokļa mēbeļu un plauktu slaucīšanai, tad jums noderēs gaumīga putekļu slotiņa, kas viegli uzsūc putekļus, kurus varat pēc tam viegli izkratīt.

Stikla tīrītāji

Ja gribat ātri iegūt kārtīgāku izskatu mājās, tad jums vajadzēs stikla tīrītāju ar ko ātri var notīrīt visas spīdīgās virsmas un spoguļus. Un pareizais stikla tīrītājs var palīdzēt jums to izdarīt ātri un vienkārši!

Mājas organizatori

Lai izvairītos no pārāk biežas kārtošanas mājās, pievērsiet uzmanību pārskatāmai lietu un produktu organizācijai. Virtuvē, vannas istabā vai pat darbistabā jūs novērtēsiet kastes no populārā šova kolekcijas "The Home Edit". Pateicoties dažādiem izmēriem un caurspīdīgajam materiālam, jūs varēsiet ātri atrast visu nepieciešamo.