15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Pamodiniet savas mājas no ziemas miega

Nebeidzamā ziema dažreiz mēdz būt nomācoša, bet, par laimi, pavasaris jau klauvē pie mūsu durvīm. Vai jūtat, ka arī jūsu mājām ir vajadzīga pienācīga pavasara enerģijas deva?

Gūstiet iedvesmu no mūsu jaunajām pasteļtoņu mēbelēm un aksesuāriem. Varbūt jūs atradīsiet to, ko jau sen esat meklējuši?

Dzīvīgākam interjeram

Nekas nespēj labāk paust pavasara tuvošanos kā svaigi griezti ziedi un augi. Lai parādītu visu to skaistumu, ielieciet tos gaumīgā vāzē vai puķu podā.

Ja izmantosiet vairākas vāzes, efekts būs vēl iespaidīgāks. Tomēr pārliecinieties, ka vāzēm vienmēr ir kas kopīgs – piemēram, materiāls vai tonis. Tad kompozīcija izskatīsies harmoniskāka.

Minimālisma stilā

Ja vēlaties sajust pavasara svaigumu, bet jums nepatīk ziedu motīvi vai rozā toņi, tad varat izvēlēties zilos un zaļos pasteļkrāsas toņus.

Jūsu interjers izskatīsies dzīvīgāks, bet nebūs pārsaldināts. Šīs krāsas ir lieliski piemērotas dīvāniem, krēsliem, paklājiem, kā arī mazākiem aksesuāriem, piemēram, segām, spilveniem vai aizkariem.

Enerģijas pilns galds

Vai jūs jau jūtat pavasara spēku izsīkumu? Uzlādējiet savas baterijas ar vieglām un barojošām maltītēm. Pasniedziet tās uz smalkiem šķīvjiem no Villeroy & Boch kolekcijas "Blossom" un piešķiriet arī ikdienas ēdienreizēm svētku noskaņu.

Atsvaidziniet savu guļamistabu

Ienesiet pavsari arī savā guļamistabā! Aizstājiet biezās segas ar gultasveļu maigās pavasara krāsās vai ar ziedu motīviem. Aizstājiet samta ziemas aizkarus ar lina aizkariem un nomainiet smago ziemas gultas pārklāju ar vieglu vafeļveida segu. Jūs redzēsiet, cik daudz vieglāk ir no rīta piecelties.