Bonami dienas: –15% pilnas cenas precēm | Kods: BONAMIDIENAS15 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Sagatavojiet savu gultu rudenim

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Vēsās rudens dienas ir ideāli piemērotas, lai paņemtu rokās karstas tējas tasi un pavadītu drūmo laiku ar grāmatu vai filmu gultā. Mājīgu atmosfēru šajos brīžos nodrošinās daudz spilvenu un silti pledi.

Iedvesmojieties no mūsu padomiem un ienesiet rudeni arī savā guļamistabā!

Ietērpiet guļamistabu rudens krāsās

Izmantojiet mājīgo toņus: oranžo, dzelteno un ķieģeļu sarkano krāsu. Tās vizuāli sasilda istabu, turklāt šīs krāsas var lieliski pieskaņot neitrālas paletes interjeram. Viss, kas jums nepieciešams, ir daži aksesuāri. Dekoratīvie spilveni ir ideāli piemēroti nelielu pārvērtību radīšanai. Harmonisku iespaidu varat panākt, ja kombinējat zemes un smilšu toņus.

Izmantojiet rakstainus tekstilizstrādājumus

Nekas nav piemērotāks rudenim kā dažādi ģeometriski raksti, kas nekad neiziet no modes. Varat izmantot rakstainus spilvenus vai pledus – tie kalpos kā lielisks akcents.

Eksperimentējiet ar faktūrām

Izmantojiet dažādus materiālus un ļaujiet tiem "saplūst" kopā! Kontrasts starp raupjo velvetu un mīksto samtu piešķirs interjeram dzīvīgumu. Nebaidieties arī no ekstravagantākām kombinācijām – varbūt gultai pievienot ādas spilvenus un gultas pārklāja vietā izmantot aitādu?

Laiks sasildīties

Iezogoties aukstumam, sagatavojiet piemērotas segas. Vidēji siltām segām šķiedras blīvums ir 300 g/m² un pat vairāk. Protams, spalvu vai vilnas segas ir klasika, taču cilvēkiem ar alerģijām ieteicamas segas ar sintētisko šķiedru pildījumu. No aukstuma pasargās arī gultas veļa, kas izgatavota no augstas kvalitātes flaneļa vai mīksta mikroplīša.

Izmantojiet vairākus slāņus

Līdz ar temperatūras pazemināšanos, pakāpeniski papildiniet siltos slāņus. Uz segas uzklājiet vilnas gultas pārklāju. Pievienojiet arī daudz spilvenu, kas radīs īpaši mājīgu atmosfēru rudens filmu maratonu laikā.

Iedvesmojieties no ziemeļu "hygge" stila

Mājīguma, drošības un komforta sajūta ir "hygge" stila pamatā. Tas lieliski iederas rudenīgi iekārtotā guļamistabā. Tāpēc palutiniet sevi ar kašmira plediem un mīkstām kažokādām pieskaņotās krāsās. Neaizmirstiet arī par aromātiskajām svecēm.