Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā iekārtot plašu priekšnamu?

Vai esat viens no tiem laimīgajiem cilvēkiem, kam dzīvoklī ir liels priekšnams? Ļoti izplatīta kļūda, iekārtojot priekšnamu, ir tā pārblīvēšana vai, gluži pretēji, pārāk vienkārša iekārtošana. Mēs jums ieteiksim, kā atrast līdzsvaru un kā iekārtot lielu priekšnamu, lai tas būtu funkcionāls un gaumīgs.

5 padomi lielam priekšnamam

  • Nebaidieties eksperimentēt un vairāk pievērsieties dizainam nekā praktiskumam.
  • Lielie priekšnama komplekti ir pareizā izvēle.
  • Dekorējiet telpu ar neitrāliem vai bagātākiem zemes toņiem.
  • Dekorējiet tukšās sienas ar ģimenes fotogrāfijām, gleznām vai dizaina spoguļiem.
  • Izmantojiet vairākus dažādus gaismas avotus, lai lielā priekšnamā ienestu gaismu.

Nebaidieties eksperimentēt

Izmantojiet piedāvāto telpu. Varat izmantot vairāk skapju, kumožu un plauktu, lai uzglabātu lietas, kas citādi būtu jāglabā citur dzīvoklī. Lielajā priekšnamā jums ir priekšrocība, jo jums nav tikai jāiegādājas uzglabāšanas un citi praktiski priekšmeti, bet jūs varat arī daudz vairāk pievērsties dizainam.

Netaupiet uz mēbelēm

Ja gaitenis ir pietiekami liels, varat nedaudz ļauties vaļai mēbeļu izvēles ziņā. Varat izvēlēties ne tikai iebūvējamus skapjus, bet arī lielus drēbju skapjus vai priekšnama iekārtas. Blakus skapim var novietot vienkāršu plauktu, soliņu ērtai apavu novilkšanai un lielu kurpju plauktu. Ja jums ir palicis vismaz nedaudz vietas, novietojiet stūrī, piemēram, stilīgu tabureti, uz kuras var apsēsties un kura kalpo arī kā jauks aksesuārs.

Kā nokrāsot lielu priekšnamu

Plašs priekšnams var būt izteiksmīgāks nekā mazs priekšnams. Tomēr nepārspīlējiet. Jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties neitrālas un bagātīgākas zemes krāsas. Izmantojiet bagātīgākas krāsas tikai vienai sienai un akcentējiet to ar līdzīgā tonī ieturētiem aksesuāriem. Tomēr izvairieties savienot baltas sienas ar gaišām mēbelēm, lai tas neizskatītos pēc slimnīcas uzgaidāmās telpas.

Dekori lielā priekšnamā

Dekorācijas un aksesuāri piešķirs gaitenim īstu šarmu un mājīgumu. Piemēram, dekoratīvs sienas spogulis ir lielisks papildinājums. Uz kumodes novietojiet savu mīļāko statueti vai dzīvu augu (ja priekšnamā iespīd gaisma). Noderēs arī mākslīgie ziedi, kas izskatās kā īsti. Rotājiet tukšās sienas ar ģimenes fotogrāfijām vai gleznām.

Apgaismojums lielam priekšnamam

Apgaismojumam jābūt pielāgotam priekšnama formai, lai visa telpa būtu optimāli un vienmērīgi apgaismota. Dažkārt ir nepieciešami pat vairāki dažādi gaismas avoti. Ja priekšnamā neieplūst dienas gaisma, iesakām izmantot spēcīgu griestu gaismu neitrālā krāsā, ko papildina pāris sienas lampas. Ideāls ir apgaismojums ar kustību sensoru, kas ir īpaši praktisks naktī.