10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu

5 padomi, kā padarīt priekšnamu mājīgu

Neatkarīgi no tā, vai priekšnams ir mazs vai liels, tas ir pelnījis, lai to iekārtotu tāpat kā pārējo mājas daļu. Tā ir ļoti svarīga, bet bieži vien nepietiekami novērtēta telpa – tā mūs sagaida un no mums atvadās, kā arī uzņem katru mūsu viesi. Iedvesmojieties no mūsu praktiskajiem padomiem, kā padarīt priekšnamu mājīgāku ar dažādu aksesuāru un rotājumu palīdzību.

Izturīgi paklāji priekšnamam

Gudra izvēle ir paklājs priekšnamā. Tas notver ielas putekļus un netīrumus, kas ar apaviem ienesti mājās. Turklāt gaitenis mēdz būt visaukstākā vieta – paklājs paaugstina jūtamo temperatūru līdz pat 2 °C. Izvēlieties augstas kvalitātes, izturīgus paklājus, kurus ir viegli tīrīt.

Piemērotākā izvēle ir īsas plūksnas paklāji no polipropilēna, kas kalpo arī kā āra paklāji. Ja tie kļūst netīri, tos pavisam vienkārši var noskalot ar ūdeni. Jūs varat izmantot arī paklājus, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, ļoti izturīgas vilnas, džutas vai jūraszāles.

Ja jums ir mazs vai šaurs priekšnams, jūs varat to vizuāli palielināt ar garu un šauru paklāju. Lielākus gaiteņus ar kvadrātveida vai taisnstūra formu var papildināt ar apaļiem paklājiem.

Produkti

Oriģināli kājslauķi

Iegādājieties sev stilīgu kājslauķi, kas notvert līdz pat 80% netīrumu, ko ienesat mājās ar saviem apaviem. Tas būs parocīgi ne tikai aukstajos mēnešos. Turklāt tas ietaupīs jums nevajadzīgu tīrīšanu un pasargās jūsu grīdas no bojājumiem.

Kvalitatīvam paklājiņam jābūt ļoti izturīgam, ko nodrošina kvalitatīvi materiāli. Visbiežāk tiek izmantotas sintētiskās šķiedras vai gumija. Pēdējos gados populāri ir kļuvuši arī izstrādājumi, kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem – džutas, bambusa vai pat kokosšķiedras.

Bez priekšnama spoguļa neiztikt

Spoguļiem piemīt brīnumaina spēja vizuāli palielināt un izgaismot telpu, tāpēc tie ir īpaši piemēroti mazākiem priekšnamiem. Turklāt spogulis priekšnamā ir gandrīz neaizstājams – izejot no mājām, jūs noteikti vispirms vēlaties ieskatīties spogulī.

Pēdējos gados īpaši modē ir apaļie spoguļi, jo tie rada nomierinošu atmosfēru un palīdz "mīkstināt" telpas "asās" malas. Tikpat populāri ir arī izgreznoti sienas spoguļi. Tie lieliski aizstāj citus sienas dekorus.

Dekoratīvais apgaismojums priekšnamā. Kāpēc gan ne?

Ja jums patīk lampiņu virtenes, izrotājiet ar tām savu priekšnamu. Gaismas dekori rada mājīgu atmosfēru, tāpēc vasarā tos bieži izmanto terasēs un dārzos. Piemēram, ar lampiņu virteni varat izrotāt augu, spoguli vai durvju rāmi.

Neona zīmes arī ir šīs sezonas karstā tendence. Vai jums mājās ir kaķis? Uzkariniet neona dekorāciju kaķa formā uz sava priekšnama sienas. Esiet radošs!

Vairāk priekšnama rotājumu, bez kuriem neiztikt

Augi, attēli, ģimenes fotogrāfijas, ceļojumu suvenīri – tas viss rotās un padarīs priekšnamu mājīgāku. Arī pie sienas piekarināts mazāks atslēgu skapītis ir jauks dekors.

Ja jūsu priekšnams ir tumšs, izvēlies puķes, kuras aug arī tumšās telpās. Piemēram, sansevjēras, dracēnas, efejas vai zāmijas. Ja tomēr uztraucaties, ka augi varētu neizdzīvot, varat iegādāties mākslīgos augus, kurus mūsdienās ir grūti atšķirt no īstajiem.

Produkti