Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Vēlās brokastis ar Bonami: ieteikumi galda klājumam

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Brokastis ir dienas svarīgākā maltīte. Kāpēc gan tās nepadarīt īpašas? Ja neesat cīrulis un jums patīk ieturēt vēlas brokastis jeb branču, tad mums ir ieteikumi tieši jums! Ungāru stiliste Čenge, kuru platformā "Instagram" var atrast kā @mypastelland, pārveidoja savu skaisto terasi par romantiska stila brokastu vietu, kas izstaro mieru un mājīgumu. Iedvesmojieties no Čenges un pārsteidziet ģimeni ar īpašām vēlajām brokastīm!

Šķīvji ar vasarīgiem elementiem

Vai jums patīk vienkārši, minimālisma stilā veidoti trauki, taču jums šķiet, ka brokastu galdā trūkst kaut kā dzīvespriecīga? Lielisks risinājums ir rakstaini trauki! Čenge ir minimālisma cienītāja, taču šoreiz viņa izvēlējās krāsainus traukus, lai radītu romantisku brokastu atmosfēru.
"Tāpat kā krāsaini ziedi dārzā, arī krāsaini galda piederumi ir nepieciešami vēlām brokastīm uz terases! Šie dzīvespriecīgie, ar putniem rotātie trauki rada jauku atmosfēru."

Rotangpalma un lins: izcils duets

Nav svarīgi, vai tā ir ziema vai vasara – dabīgie materiāli ir piemēroti gan iekštelpām, gan ārtelpām. Rotangpalmas krēsls, džutas paliktnis un lina salvetes jūsu brokastu galdam radīs maigu iespaidu.

"Krāsas izvēlējos, iedvesmojoties no augiem manā dārzā, un pītie brūnie un, protams, arī rozā aksesuāri piešķīra patīkamu kontrastu mūsu terases gaišajiem toņiem. Tāpat arī izvēlējos mēbeles un aksesuārus no dabīgiem materiāliem, piemēram, šos rotangpalmas krēslus un lina salvetes.

Romantisko atmosfēru galvenokārt radīja trauki ar putnu rakstu – tie liek justies kā pasakā!"

Izmantojiet stiklu!

Stikls ir vienkāršs, bet lielisks risinājums, kas var galda noformējumu padarīt gaisīgāku – izmantojiet stikla glāzes un karafes.

"Mūsu terasei ir stikla jumts, kas neaizsedz telpu, un no tās var vērot, kā garām lido tauriņi un putni, bet mīkstie spilveni rada omulīgu sajūtu – gluži kā iekštelpās. Turklāt galdā celtie stikla piederumi šo sajūtu lieliski papildina."