Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Pagarinām piedāvājumu! →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Uzglabāšanas grozi visām telpām

Lída Maršálková
Lída Maršálková
Bonami Blogger

Meklējat oriģinālu veidu, kā uzglabāt rotaļlietas, kosmētiku vai pat pārtiku? Aizstājiet vai papildiniet savas uzglabāšanas kastes ar pītiem groziem vai auduma groziem, kas ir ne tikai ļoti praktiski, bet arī vizuāli izceļ interjeru.

Virtuvē tie lieliski noderēs augļiem, vannas istabā – netīrajai veļai, taču mājas birojā – dokumentiem un zīmuļiem. Tie pat labi izskatās kopā ar telpaugiem! Vai varbūt ar pīto grozu nedēļas nogalē dosieties uz mežu pēc sēnēm vai uz tirgu pēc svaigiem dārzeņiem?

Grozi vannas istabai

Vai vēlāties atrast vietu, kur likt kosmētikas līdzekļus, dušas želejas vai skuvekļus? Šādi uzglabāšanas grozi tam ir lieliski piemēroti. Tā kā tie ir izgatavoti no auduma, tas nekas, ja reizēm tajos izlīs krēms vai zobu pasta – atliks vien noslaucīt ar mitru drānu.

Uzglabāšanas grozi ir kā sieviešu rokassomiņas – tajos var salikt visu, bet nepieciešams ieviest loģisku kārtību. Vienā grozā varat likt tikai ceļojumu kosmētiku ar maza tilpuma trauciņiem, citā – bērnu higiēnas līdzekļus, bet vēl citā – netīro veļu, tīrīšanas līdzekļus, matu gumijas utt.

Bonami padoms: vai trūkst vietas? Izmantojiet virtuves iekaramos grozus, kurus varat piekārt jebkur.

Grozi virtuvei

Vai jums patīk kārtība virtuvē? Tad jums noteikti noderēs uzglabāšanas grozi, kurus var izmantot, lai uzglabātu gandrīz visu, sākot ar aprīkojumu un beidzot ar pārtiku. Ja vēlaties tajos uzglabāt svaigus augļus un dārzeņus, ideāli piemēroti ir stiepļu grozi, turklāt tie ir elpojoši, tāpēc pārtikas produkti nepelē.

Maizei vai bulciņām izvēlieties īpašus maizes grozus, kas elpo un novērš pāragru pelēšanu. Nelielas virtuves iekārtas, garšvielas un tējas varat ievietot pītos uzglabāšanas grozos. Pītos grozus var izmantot arī stādu kastēm.

Grozi citās telpās

Viesistabā apvienojiet dekoratīvos un praktiskos grozus. Tajos var uzglabāt tālvadības pultis, žurnālus un citus priekšmetus, kas tiek izmantoti ikdienā. Kabinetā noderēs grozi dokumentiem un kancelejas piederumiem. Toties guļamistabā pie gultas noteikti noderēs vismaz viens veļas, spilvenu vai mīļāko grāmatu uzglabāšanas grozs.

Kārtība rotaļās un mācībās

Ar rotaļlietu uzglabāšanas grozu palīdzību beidzot atradīsiet vietu katrai rotaļlietai. Jaukie raksti un formas padarīs rotaļlietu kārtošanu par jautrāku nodarbi.

Šie grozi ir piemēroti ne tikai rotaļlietu uzglabāšanai, bet arī skolas piederumiem. Grozi bērnistabā, protams, var tikt izmantoti daudzveidīgi, piemēram, netīrajai veļai, saldumiem vai citām lietām.