TOP 5: labākās Ziemassvētku dāvanas

Atrast piemērotas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem dažkārt var būt īsts izaicinājums. Tāpēc esam apkopojuši labākās un praktiskākās Ziemassvētku dāvanu idejas, kas liks smaidīt jūsu mammai, draudzenei un mīļotajam cilvēkam.

Sveces, svečturi, aromātiskās lampas...

Aromātiskās jeb smaržīgās sveces var radīt relaksējošu noskaņu, tāpēc tās ir lieliska dāvana māsai, mātei, vecmāmiņai vai darba kolēģei. Jūs varat izvēlēties, piemēram, oriģinālas sveces no zīmola "Piacenza Art", kurām ir ne tikai neatvairāma smarža, bet arī skaists dizains. Aromātiskās lampas, difuzori vai dizaina svečturi arī var būt lieliska alternatīva.

Rakstāmlietas

Dažāda veida piezīmju grāmatiņas, dienasgrāmatas, kalendāri, plānotāji vai rakstāmpiederumi būs ļoti praktiskas dāvanas Ziemassvētkos, kas var noderēt pilnīgi ikvienam.

Aizrautīgiem pavāriem varat piemeklēt parocīgu recepšu grāmatu ar interesantām receptēm (uzmanieties, lai šim cilvēkam jau nebūtu vēl viena tieši tāda pati grāmata). Toties ceļojumu entuziastiem noteikti patiks jauka ceļojumu dienasgrāmata, kur aprakstīt atmiņas un izjūtas par katru ceļojumu.

Virtuves ierīces

Katra mājsaimniece novērtēs virtuves kombainu, kas lielāko daļu smagā darba paveiks viņas vietā. Tas padara gatavošanu vienkāršu, ātru un bez gandrīz nekādas nekārtības.

Gardēžus patīkami pārsteigs elektriskais grils, taču Bonami atradīsiet arī daudz citu atjautīgu virtuves palīgu. Jūs varat iepazīties ar visām mūsu produktu klāstā pieejamām virtuves ierīcēm šeit:

Zīmola "Candy Shock" neona izkārtnes

Šī gada tendence ir neona gaismas, kas piešķir šarmu, mirdzumu un rotaļīgumu jebkuram tumšam mājas vai pat biroja stūrītim.

Bonami ir pieejami šie oriģinālie gaismas aksesuāri no videi draudzīgā zīmola "Candy Shock", kas nozīmē, ka šīs gaismas ir drošākas un videi draudzīgākas nekā citi šīs kategorijas produkti. Tā būs lieliska Ziemassvētku dāvana jūsu māsai, draudzenei vai pat jūsu bērniem.

Cepšanas veidnes

Kā lieliska Ziemassvētku dāvana var kalpot oriģinālas cepšanas formas, kas ļaus desertiem izcelties ne tikai ar savu garšu, bet arī ar izdomas bagātu un dekoratīvu formu. Tas piešķir pavisam jaunu šarmu pat visparastākajam kēksam.

Mēs iesakām, piemēram, zelta krāsas cepšanas formas no "Bonami Selection", kas izgatavotas no alumīnija un kam piemīt nelīpoša virsma.