Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

TOP 5: Ziemassvētku gultas veļa un citi tekstilizstrādājumi

Vai vēlaties ietērpt savu guļamistabu svētku noskaņās, tāpēc meklējat Ziemassvētku gultas veļu vai spilvenus? Aplūkojiet 5 labākos produktus, kurus mūsu pircēji ir izvēlējušies kā interesantākos no Bonami klāsta. Varbūt arī jūs atradīsiet sev ko piemērotu?

Flaneļa gultas veļa

Kas var būt labāks par ietīšanos siltā gultas veļā aukstā ziemas vakarā? Flanelis ir īpaši mīksts un patīkams pieskārienam.

Izmēģiniet, piemēram, "Westwing Collection" gultas veļu ar minimālistiskiem Ziemassvētku rakstiem, kas būs piemērota jebkurai guļamistabai.

Mikroplīša gultas veļa

Vai pazīstat to bērnības sajūtu, kad gulējāt, apskaujot savu mīļāko plīša zvēriņu? Tieši tā mēs varētu raksturot mājīgo sajūtu, ko aukstā ziemas naktī sniedz mikroplīša gultas veļa.

"Catherine Lansfield" pelēkajai mikroplīša gultas veļai ir smalks ziemeļniecisks raksts, un pelēkā neitrāla krāsa ļauj to viegli kombinēt ar citiem spilveniem un gultas pārklājiem.

Kokvilnas gultas veļa

Kokvilnas gultas veļa ir mūžīga klasika, kas noder kā ziemā, tā vasarā. Ja izvēlēsieties attiecīgu svētku motīvu vai rakstu, jūsu guļamistaba uzreiz iegūs Ziemassvētku noskaņu.

"Cotton House Trees" kokvilnas gultas veļa būs piemērota arī bērnistabai.

Ziemassvētku spilveni

Pievienojiet pāris spilvenus gultai un dīvānam – tas ir visātrākais veids, kā mājoklim piešķirt Ziemassvētku noskaņu. Zīmols "Butter Kings" piedāvā Ziemassvētku spilvenus ar tradicionāliem un oriģināliem motīviem.

Segas un pledi

Ziemassvētki nav iedomājami bez silta pleda, kas jūs svētku aukstajos rītos acumirklī sasildīs.

Sega no "Euromant" ir viena no ērtākajām segām pasaulē! Turklāt tās raksts ir īsta dizaina klasika, kas nekad neizies no modes, un segas materiāls ir tik mīksts, ka jūs nekad nevēlēsieties no tās iztīties.