20% atlaide pasūtījumiem virs 200 € | Kods: MINUSS20 →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Labākās Ziemassvētku dāvanu idejas bērniem

Michaela Šelenberková
Michaela Šelenberková
Bonami Blogger

Iedvesmojieties no mūsu padomiem un izvēlieties labākās rotaļlietas un dekorus saviem bērniem. Viņu prieks, tās saņemot, noteikti sasildīs jūsu sirdi.

Kam patiks Bonami Ziemassvētku rotaļlietu izlase?

Mūsu izlasē ir spēles un rotaļlietas, kas iepriecinās kā mazus, tā lielākus bērnus līdz aptuveni 10 gadu vecumam. Tomēr dažas no spēlēm ir tik jautras, ka tās patiks pat pieaugušajiem, un mēs varam garantēt, ka jūs laiku pa laikam vēlēsieties tās no bērniem aizņemties.

Šogad modē ir dāvanas, kas rosina bērnu iztēli

Šī gada bestselleri noteikti ir "Moulin Roty" projektori un kaleidoskopi. Ar burvju lukturīša palīdzību bērni var viegli paši ritināt pasakas sižetu, projicējot to uz savas istabas sienas vai griestiem.

Noteikti nepalaidiet arī garām radošos komplektus no "Djeco". Neatkarīgi no tā, vai jūsu mazulis dod priekšroku zīmēšanai vai kaut kā veidošanai, jūs atradīsiet daudzus komplektus ar dzīvnieku, princešu, automašīnu, pirātu un dinozauru tematiku. Turklāt šie radošie komplekti stimulē bērnu prātu un iztēli.

5 ieteikumi: Ziemassvētku dāvanas meitenēm

Bērnu rotaļu virtuve: bērnu rotaļu virtuve ļauj bērniem atdarināt savus vecākus, ko viņi šajā vecumā mēdz darīt. Šajā gadījuma tās viņiem palīdz iztēloties, ka viņi paši gatavo. Mazās rotaļu virtuves pat lieliski izskatīsies jūsu virtuvē. Un tādējādi jūs varēsiet pat pavadīt vairāk laika ar savu bērnu.

Lelle ar skapi: iegādājieties savai mazajai princesei lelli (tā var būt, piemēram, pele) ar apģērbu un citiem aksesuāriem. Tas palīdzēs attīstīt bērna iztēli.

Grāmatiņa ar pārlīmējamām uzlīmēm: noņemamās uzlīmes var līmēt atkal un atkal – tas palīdz bērnam radīt arvien jaunus stāstus.

Origami: japāņu papīra puzles ir mūžīga klasika, kas noteikti patiks jūsu bērniem. Papīra locīšana trenēs bērna pacietību. "Djeco Origami" ir tik skaisti, ka tos var pat izmantot kā dekorāciju bērnistabā.

Rotaslietu gatavošanas komplekts: meitenes mēdz būt diezgan izvēlīgas, tāpēc iespēja izveidot aproci pēc savas gaumes noteikti viņas iepriecinās. "Djeco" piedāvā dažādus pērlīšu komplektus, sākot no piesātinātām krāsām līdz pat pasteļtoņiem, kas bērniem uz kādu laiku nodrošinās izklaidi.

5 ieteikumi: Ziemassvētku dāvanas zēniem

Koka trase: vai koka trases ir kļuvušas vecmodīgas? Noteikti nē! "Djeco" koka trases liks bērniem izmantot savas prasmes, jo bērnam būs jānoripina marmora bumbiņa līdz finiša taisnei. Jautrība būs garantēta kā mazajiem, tā lielajiem ģimenes locekļiem.

Komplekts zobenu izgatavošanai: pat zēni var būt radošas dvēseles, un, ja viņiem patīk Karību jūras pirāti un citi varoņi, viņiem droši vien patiks izgatavot un izrotāt savus zobenus. Bet neuztraucieties – tie ir izgatavoti no kartona.

Bērnu vigvams: uzdāviniet saviem zēniem nelielu slēptuvi krāsaina vigvama formā. Viņi tur var iekārtot savu pasauli!

Bērnu ugunsdzēsēju automašīna (un citi transportlīdzekļi): lai uzbūvētu šo lielisko ugunsdzēsēju automašīnu, ir nepieciešama tehniska domāšana un prasme. Mēs ticam, ka šis komplekts izklaidēs pat tēti un vectētiņu, kuri tādējādi atkal atgriezīsies bērnībā.

Rotaļlietas mazajiem rokdarbniekiem: vai arī jūsu mazajam konstruktoram patīk atdarināt tēti vai vectētiņu, kad nepieciešams kaut ko labot? Iegādājieties viņiem savu darbarīku komplektu un redzēsiet, ka viņi būs sajūsmā. Mūsu komplekti ir droši, jo tie ir izgatavoti no koka.

Top 5 zīmoli, kas zina, kā iepriecināt bērnus ne tikai Ziemassvētkos


Djeco un Moulin Roty
Šie ir iecienīti franču zīmoli, kas burtiski apburs mazos ar savu jauko un rotaļīgo izskatu un pārsteigs lielos. Tie attīstīs bērnu veiklību un radošumu.

Rex London
"Rex London" turpina pārsteigt ar rotaļlietām un aksesuāriem, kas ir rotaļīgi, jautri, oriģināli un vienlaikus mīļi. Šis angļu zīmols vienmēr cenšas nākt klajā ar jauniem dizainparaugiem, kas iepriecinās gan bērnus, gan pieaugušos.

Kindsgut
Ja meklējat rotaļlietas un dekorācijas, kas izgatavotas, ievērojot ilgtspējas un vides aizsardzības principus, jums noteikti patiks "Kindsgut". Šis vācu zīmols pievēršas izglītojošu rotaļlietu ražošanai, kas attīsta loģisko domāšanu.

Done by Deer
Ja meklējat kaut ko pavisam maziem bērniem, jūs, iespējams, iemīlēsiet zīmolu "Done by Deer" tikpat ļoti kā mēs. Viņu rotaļlietas, spilveni vai pusdienu komplekti ir gan mīļi, gan estētiski.

Bloomingville Mini
Zīmols "Bloomingville" ir pazīstams ar savu stilu un oriģinalitāti. Viņu zīmols "Bloomingville Mini" ir domāts maziem bērniem, un tā piedāvājumā ir apburoši trauki, tekstilizstrādājumi, rotaļlietas un dekorācijas bērniem, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem un kurus rotā harmoniskas krāsas.