Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

4 iemesli, kāpēc iegādāties bērnu sēžammaisu

Bērna istabai ir jābūt vietai, kur bērns jūtas ērti un droši. Neatkarīgi no tā, vai tiek spēlētas spēles, lasītas grāmatas vai veltīts laiks atpūtai, ir svarīgi, lai bērnam būtu ērta vieta, kur sēdēt.

Tāpēc piemērots risinājums ir bērnu sēžammaiss, kas nodrošinās ne tikai komfortu, bet arī jautrību. Turklāt tas ir arī praktisks. Pārliecinieties paši!

Bērnu sēžammaisi ir pielāgojami un viegli

Tā kā bērnu sēžammaisi ir ļoti viegli, tos pavisam vienkārši var pārvietot uz citu telpu. Dažus no tiem var pat salikt tā, lai izveidotu krēslu vai izvelkamo gultu.

Tātad jūs varat pielāgot tos dažādām situācijām. Bērnu sēžammaisu vienu dienu var izmantot kā ērtu vietu rotaļām, bet nākamajā dienā – kā ērtu krēslu lasīšanai.

Un to jaukais dizains papildinās bērna istabu.

Sēžammaisi veicina radošumu

Sēžammaiss ir arī lielisks veids, kā attīstīt bērnu radošumu. Ar savu formu un daudzveidību tas veicina iztēli un radošo domāšanu. Vienbrīd bērnu sēžammaiss būs viņa pils tronis, bet vēlāk tas jau pārvērtīsies par laivu vētrainā jūrā.

Tādā veidā bērni var attīstīt savu iztēli drošā vidē, kur viņi var gan spēlēties, gan atpūsties.

Muskuļu stimulācija un spriedzes mazināšana

Cita sēžammaisu priekšrocība bērniem ir tā, ka tie nodrošina nepārtrauktu muskuļu stimulāciju un palīdz attīstīt fizisko sagatavotību, pārvietojoties no vienas vietas uz citu. Tas attīsta arī motoriku.

Toties atpūšanās laikā tas mazinās spriedzi.

Viegla tīrīšana

Bērnu sēžammaisu priekšrocība ir to vieglā apkope. Parasti var iztikt ar mitru sūkli un nedaudz ziepēm.

Ja tomēr, neraugoties uz visām pūlēm, jums nav izdevies notīrīt lielo saldējuma pleķi, pateicoties noņemamajam pārvalkam, jums par šādām nepatikšanām nav jāuztraucas.

Pārvalku var mazgāt 30 grādu temperatūrā, izmantojot delikāto režīmu.