5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Praktiski un radoši padomi, kā iekārtot bērnistabu

Bērnistabas iekārtošana ir svarīgs uzdevums, jo tajā ir jāapvieno rotaļīgums un dzīvīgums ar atpūtu un praktiskumu. Kādu gultu izvēlēties augošam bērnam? Kādas tapetes izvēlēties, lai bērns tik drīz no tām "neizaugtu"?

Divu bērnu māmiņa un enerģiskā čehu blogere Katerina (@smoothandcooking) mums pastāstīja, kā viņai izdevies iekārtot istabu savam trīsgadīgajam Tobiasam.

Istaba, kurā nekad nav garlaicīgi

“Tobiasam patīk pārmaiņas. Viņam patīk, kad mēbeles un rotaļlietas tiek mainītas vietām. Tādā veidā viņa istaba kļūst par gandrīz kā jaunu telpu, kuru atkal no jauna atklāt. Tā viņam nekad nav garlaicīgi.”

Šī iemesla dēļ Katerina gribēja, lai telpa nemitīgi mainītos. Viņa izvēlējās dekorācijas divās dažādās krāsu paletēs, kuras viņa ik pa laikam pamainīs. Pirmajā krāsu paletē viņa izvēlējās siltas smilšu un sinepju dzeltenus toņus, taču otrajā – spilgtus zilos toņus.

Ideālā gultiņa

Katerina jau no sākuma zināja, kādu gultiņu viņa vēlas Tobiasam – vienkāršas formas, bet ar nestandarta izmēriem. Tobiasa istaba ir salīdzinoši maza, tāpēc bija nepieciešams ietaupīt vietu. Tika izvēlēta 160 cm gara un 90 cm plata gulta.

Katerina iemīlējās zīmola "Adeka" gultā no pirmā acu skatiena. Tā ir izgatavota no masīvkoka un tai ir ideāli piemēroti izmēri, kā arī interesants dizains ar gultas malu, kas pasargā bērnu no izkrišanas.

“Pat pēc divu gadu lietošanas mēs joprojām esam apmierināti ar gultu un visi, kas mūs apciemo, to apbrīno."

Gultas veļas izvēle

Nomainot segu uz lielāku, tika izvēlēta arī jauna gultasveļa. Katerina izvēlējās tādu, kas izgatavota no augstākās kvalitātes kokvilnas un dekorēta ar smalkiem motīviem. Dabīgais raksts lieliski iederas telpā. Turklāt minimālistisko punktoto rakstu ir izvēlējies pats Tobiass.

Kur ir rotaļlietas?

Visām ģimenēm ar bērniem ir viena kopīga problēma: kur glabāt visas rotaļlietas? Tieši šī iemesla dēļ Katerina meklēja stilīgu un, galvenais, pietiekami lielu uzglabāšanas kasti.

"Es jau vairākus gadus sapņoju par "Bloomingville" pīto grozu, taču mani vienmēr atturēja cena. Beigās nolēmu to iegādāties, jo šis grozs tomēr ir universāls. Mans jaunākais dēls to mantos no Tobiasa, un tad es to izmantošu kā veļas grozu. Biju patīkami pārsteigta, jo patiesībā grozis ir vēl jaukāks nekā bildēs. Tas ir ļoti ietilpīgs un kvalitatīvi izgatavots, tāpēc esmu pārliecināta, ka tas mums vēl kalpos daudzus gadus."

Mīkstie zvēriņi

Ne mazāk svarīgi elementi, kas bērnistabai piešķir komfortu, ir rotaļlietas un daudzi mīļi spilventiņi dzīvnieku formā. Istaba izskatās vēl radošāka, pateicoties jaukajām uzlīmēm. Rezultātā tika iegūta rotaļīga un mājīga bērnistaba, kas aug kopā ar tās mazo iemītnieku Tobiasu.

Vairāk padomu un ideju bērnistabai