15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Izbaudiet vasaru ar piepūšamajām rotaļlietām

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Kas gan tā par vasaru bez atvēsinošas peldes karstā dienā? Jūs varat šīs peldes baseinā, jūrā vai dīķī padarīt vēl jautrākas ar piepūšamajiem riņķiem, matračiem, monstriņiem un citām piepūšamajām rotaļlietām. Ja jums ir bērni, tad jautrība un smiekli ir garantēti!

Produkti

Piepūšamās rotaļlietas, kas patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem

Krāsainas piepūšamās rotaļlietas vairs nav paredzētas tikai bērnime. Piepūšamie riņķi "pieaugušo" izmērā, stilīgs piepūšams atpūtas krēsls, kas piepildīts ar spīdumiem, vai visdažādāko formu un krāsu peldošie dzērienu turētāji sajūsminās ne vienu vien pieaugušo.

Ja jums ir dārzs un karsto vasaru pavadāt pilsētā, jūsu bērni noteikti novērtēs piepūšamo baseinu, kurā atvēsināties un nodoties ūdens priekiem.

Jūtieties ērti arī ārpus ūdens

Komfortablu atpūtu ārpus ūdens jums garantēs pludmales sega, šūpuļtīkls un izturīgs āra spilvens. Uzņemiet enerģiju pēc peldes ar gardumiem, kas sagatavoti piknika grozā vai pusdienu kastē. Saulessargi pasargās jūs no saules dūriena.

Viss atpūtai pie baseina

Atpūtieties arī iekštelpās

Patverties no tiešiem saules stariem var arī visai labā (un gardā) veidā. Ielejiet glāzē savu iecienītāko dzērienu, pievienojiet ledu un baudiet ledusauksto dzērienu visas dienas garumā. Ja jūsu diena nav iedomājama bez kafijas, varat pagatavot ledus kafiju termosā, kas ilgstoši to saglabās aukstu. Bērni noteikti priecāsies par mājās gatavotu augļu saldējumu, kam nepieciešama tikai augļu sula un saldējuma kociņi.

Ja dodaties uz pludmali kopā ar draugiem, tad jums noteikti noderēs parocīgā un ar skaļruņa funkciju apveltītā "Sunnylife Sound Cooler" aukstuma kaste, kurā var ievietot līdz pat 16 dzērienu bundžām.

Viss, kas nepieciešams karstā dienā

Vairāk iedvesmas