20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dāvanu ieteikumi skolotājiem

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Katru gadu skolotāji saņem daudz dāvanu, piemēram, ziedus un šokolādi. Vai jūs vēlētos iepriecināt savu skolotāju vai sava bērna skolotāju ar oriģinālāku dāvanu? Iedvesmojieties no mūsu padomiem!

Praktiskas dāvanas skolotājai

Tuvojas pirmā semestra noslēgums, Ziemassvētki vai skolotājas jubileja? Ieprieciniet viņu ar praktisku dāvanu! Piemēram, jūs varētu viņai uzdāvināt glītu krūzi. Jūs noteikti nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet puķu vāzi, aromātisko sveci vai svečturi.

Ja zināt, ka skolotājai brīvajā laikā patīk gatavot vai cept, varat viņai uzdāvināt arī ko praktisku virtuvei, piemēram, oriģinālu kūku veidni. Ja viņa dod priekšroku dārzkopībai, pārsteidziet viņu ar dārza darbarīkiem, dizaina podiņu statīvu vai laternu, kas padarīs viņas vasaras vakarus uz terases vai dārzā vēl patīkamākus.

Vairāk padomu dāvanām skolotājai:

Oriģinālas dāvanas skolotājam

Izdomāt dāvanu vīriešu kārtas skolotājam var būt neliels izaicinājums. Varat uzvēlēties no vairākiem desmitiem ideju, kas atrodamas mūsu kategorijā Dāvanas vīriešiem.

Pārtraukumu laikā skolotāji noteikti palutinās sevi ar labu kafijas tasi. Tāpēc kafijas spiedkannas un mokas kafijas kannas varētu būt ideāla izvēle. Noteikti noderēs arī termokrūze, kas kafiju karstu saglabās visas mācību stundas laikā. Tāpat skolotājs noteikti priecāsies arī par labu vīna pudeli. Taču, ja neesat pārliecināts, vai viņš dod priekšroku sarkanajam vai baltajam, varat uzdāvināt vīna statīvu.

Vairāk padomu dāvanām skolotājam:

Atvadu dāvanas klases audzinātājam

Jūs pazīstat savus mazos skolēnus un zināt, cik grūti ir noturēt viņu uzmanību. Skolotāji velta daudz enerģijas jūsu bērniem, tāpēc viņi ir pelnījuši jauku atvadu un piemiņas dāvanu.

Piemēram, rotaslietas ir piemērotas gan skolotājām, gan skolotājiem. Aproce vai kaklarota iepriecinās sievieti. Vīriešu kārtas skolotājam varat uzdāvināt pulksteni.

Vairāk padomu, ko dāvināt audzinātājam:

  • T-krekls ar uzrakstu
  • Laba grāmata ar apsveikuma kartiņu
  • Pretstresa rotaļlietas
  • Jūsu bērna fotogrāfija rāmī
  • Apdrukāta krūze