Pirmssvētku izpārdošana: +10 000 precēm atlaide sākot no 20% | Ietaupīt →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Minimālistiska guļamistaba ar rudenīgu atmosfēru

Nóra Stefkovics
Nóra Stefkovics
Bonami Blogger

Ja jums interjerā patīk gaišāki un tumšāki dabas toņi vai ja esat īsts rudens cienītājs, tad ieskaujiet sevi ar šīm krāsām arī guļamistabā!

Iedvesmojieties no šīs minimālisma stilā ieturētās guļamistabas ar rudens motīviem un izveidojiet savās mājās relaksējošu vidi.

Rudens krāsu kombinācija gultā

Brūns, ķieģeļu sarkans, bēšs un tumši zaļš. Šīs rudenīgās krāsas ir ideāli piemērotas guļamistabas tekstilizstrādājumiem. Gultai ir vērts izvēlēties vienkāršu pamatkrāsu, piemēram, balta, bēša vai pelēka segas pārvalka veidā, ko var ērti kombinēt ar konkrētajai sezonai piemērotiem aksesuāriem.

Balto segas pārvalku var viegli kombinēt ar krāsainākiem aksesuāriem.

"Mūsu mājokļa iekārtojumā es parasti izmantoju dabiskus materiālus – linu, koku, marmoru un siltu toņu tekstilu. Vienīgais, kas pietrūkst, lai pabeigtu rudenīgo atmosfēru, ir mazie aksesuāri. Sveces, mazas lampiņas, adītas segas, aksesuāri, kas mājoklim piešķir siltumu. Šis ir arī laiks, kad mājokli papildināt ar zemes krāsām: brūnu, rūsganu, bēšu vai dažkārt tumši zaļu."

Arī kaķēns Muris bauda mīksto gultu ar mājīgajiem aksesuāriem.

Izturīgais bambusa paliktnis nodrošina, ka uz tā novietotie mazie priekšmeti stabili stāv uz gultas.

Patīkamas smaržas un gaismas

Izmantojiet lampas, aromātiskās gaismas un sveces, lai radītu siltu un aicinošu rudens interjeru. Turklāt minimālisma interjers neprasa daudz! Pietiek ar nelielu gaismas dekoru vai patīkamu aromātu, lai radītu relaksējošu un siltu atmosfēru. Centieties atrast pareizo smaržu un gaismas līdzsvaru, lai nepārsātinātu telpu.

Pat neliels gaismas dekors var radīt brīnumus.

"Rudens pilnību ienes smaržas. Kanēļa, ābolu vai plūmju pīrāga smarža, ko mājoklim var piešķirt ar labi izvēlētu sveci vai interjera smaržām."