Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Mājas birojs minimālisma stilā

Vai arī jūs sava mājas biroja vai darba stūrīša iekārtošanā vadāties pēc principa "mazāk ir vairāk"? Tad minimālisms ir tieši tas, ko meklējat.

Šis vienkāršais stils jums ļaus atbrīvoties no visa liekā, kas traucē vai novērš jūsu uzmanību.

Pats svarīgākais: galds un krēsls

Biroja mēbelēm jūsu darba telpā ir jābūt galvenajām. Labi izvēlēts rakstāmgalds ir visa pamatā. Minimālistiskam birojam izvēlieties vieglas mēbeles gaišās krāsās un ar vienkāršām formām.

Rakstāmgaldam un krēslam jābūt funkcionālam un jānodrošina komfortu, lai pasargātu no muguras un galvas sāpēm.

Aplūkojiet mūsu padomus par to, kā pareizi sēdēt pie datora.

Koks un balta krāsa

Lai izveidotu minimālisma stila biroju, izvēlieties dabīgus materiālus, piemēram, koku, metālu, stiklu vai pat ādu un akmeni. Kombinējiet ne vairāk kā 2–3 dažādus materiālus.

Ļaujiet baltai krāsai spēlēt galveno lomu un kombinējiet to ar zemes toņiem – brūnu, pelēku vai bēšu. Varat izvēlēties arī vienu košāku krāsu akcentam, piemēram, tumši zaļu vai pat zelta. Izmantojiet to tikai dažiem dekoriem, lai baltā krāsa telpā ņemtu virsroku.

Skaisti un funkcionāli aksesuāri

Telpaugi vai sveces jebkurai telpai piešķir mājīgu noskaņu, taču izvēlieties tikai dažus dekorus, lai tie darba laikā nenovērstu jūsu uzmanību.

Noteikti dodiet priekšroku "divi vienā" aksesuāriem, kas ir vienlaikus dekoratīvi, bet ne mazāk funkcionāli, piemēram, rakstāmpiederumiem, galda lampām vai organizatoriem.

Taču, ja vēlaties savā darba stūrī pilnībā ieviest minimālismu, jums būs jāatbrīvojas no haosa un jāsakārto tā lielā papīru kaudze, kurā papīri tikai krājas un krājas. Lai jums šo darbu atvieglotu, mēs esam apvienojuši labākās stratēģijas, kā gudri sakārtot dokuments un uz galda ieviest kārtību.