Līdz pat 25% atlaide viesistabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mums ir jauna lietotne | Atklājiet tās priekšrocības →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā paslēpties no svelmes ar saules aizsargu

Meklējat patvērumu no saules un vēlaties aizēnot terasi, balkonu vai mīļāko vietu dārzā? Jums nav nepieciešams uzreiz ieguldīt līdzekļus lapenē vai citos dārgos risinājumos.

Saules aizsargi aiztur līdz pat 90% saules staru, un jūs varat tos viegli uzstādīt paši, neizmantojot profesionāļu pakalpojumus. Aplūkosim kā uzstādīt saules aizsargu un kādas vēl ir to priekšrocības.

Saules aizsargu priekšrocības

Terases parasti ir izvietotas tā, lai saule spīdētu pēc iespējas ilgāk. Tas ir saprotami, taču tieša saule ne vienmēr ir vēlama. Īpaši karstā laikā terase bieži vien ir neapdzīvojama, un karstums var ietekmēt arī mājas iekštelpas. Nemaz nerunājot par kaitīgo ietekmi, ko rada ilgstoša UV staru iedarbība.

Labs risinājums ir saules aizsargi, kas ir izdevīgi, praktiski un moderni. Tie radīs tik ļoti nepieciešamo ēnu vietās, kur vēlaties pavadīt laiku, un to varēsiet noņemt, kad saule vairs tik ļoti necepinās. Jūs varat to novietot ne tikai virs terases, bet arī virs baseina, balkona vai pergolas vai pārvietot no vienas saulainas vietas uz citu.

Tiešām augstas kvalitātes saules aizsargi, piemēram, tādi kā LDK Garden, absorbē 90–95% saules starojuma un, pateicoties augstai gramāžai (200 gr/m²), ļoti labi atvaira saules starus arī pēc gadiem ilgas lietošanas. Bet, ja jums nepatīk raksti un meklējat vienkāršu dizainu, izvēlieties aizsargus no Rojoplast.

Kā uzstādīt saules aizsargu

Jūs varat viegli tikt galā ar montāžu. Ideālā gadījumā nepieciešami divi cilvēki. Papildus saules aizsargam jums būs nepieciešami arī stabi un virves, kas parasti ir iekļautas komplektā, vai sienas enkuri (atkarībā no tā, kur vēlaties novietot aizsargu). Turpmākie norādījumi drīzāk jāuztver kā ieteikumi un padomi. Vienmēr sekojiet ražotāja rokasgrāmatai.
  • Sāciet ar piestiprināšanas punktu noteikšanu. Jūs varat vai nu piestiprināt aizsargu pie esošām konstrukcijām, piemēram, sienām vai stabiem, vai arī pie komplektā iekļautajiem stabiem, kurus jūs nostiprināt zemē.
  • Tad vienmērīgi nospriegot saules aizsargu. Tam jābūt labi nospriegotam – tas izskatās ne tikai estētiski labi, bet, kas ir vēl svarīgāk, jūs palielināsiet aizsarga izturību pret plīsumiem un vēju.
  • Nekādā gadījumā nestiepiet aizsargu taisni. Stiepiet to diagonāli – nedaudz uz sāniem.
  • Vienu stūri novietojiet par 25% zemāk nekā pārējos (4×4 metrus lielam aizsargam par 1 metru zemāk), lai nodrošinātu pilnvērtīgu lietus ūdens novadīšanu.