15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Kā iekārtot mājokli glamūra stilā

Vārds "glamour" angļu valodā apzīmē burvību un valdzinājumu. Jūs šo sajūtu savā interjerā varat ieviest ar dažādiem mājas dekoriem. Tie telpu padarīs greznu, un jums nebūs nepieciešams nomainīt mēbeles.

Uzziniet, kā pareizi izvēlēties un kombinēt dekorus glamūra stilā.

Produkti

Kā izvēlēties dekorus glamūra stilā

Materiālam ir liela nozīme, jo dekoriem ir jārada grezns iespaids. Jūs nekļūdīsieties ar stiklu, marmoru, metāliem vai kristālu.

Izmantojiet dažādus rakstus, piemēram, ziedu, dzīvnieku un ģeometriskos rakstus. Dažādas krāsas un rakstus var arī kombinēt, taču rezultāts nedrīkst izskatīties pārāk pārblīvēts. Tāpēc ir labāk sākt ar mazākiem dekoriem, piemēram, spilveniem, paklājiem, vāzēm un statuetēm.

Guļamistabas dekori glamūra stilā

Vislabākais glamūra stila guļamistabas dekors ir dekoratīvās tapetes, kas piešķir guļamistabai faktūru un krāsu. Jūs varat izvēlēties ziedu rakstu, stepētu vai abstraktu dizainu. Pieskaņojiet izvēlētās tapetes citu aksesuāru rakstiem un krāsām, lai kopējais iespaids nebūtu pārāk pārblīvēts un raibs.

Gleznas piešķirs guļamistabai personību Kā ar stikla vai spīdīgiem rāmjiem? Spoguļi interesantos rāmjos izcels telpu. Uz naktsgaldiņa novietojiet smaržīgu sveci vai difuzoru un stikla vāzi ar ziediem.

Grezni dekori guļamistabai

Viesistabas dekori glamūra stilā

Pārvērtiet savu viesistabu par īstu mākslas galeriju. Ekstravagantas vāzes, spoguļi dekoratīvos rāmjos, bilžu rāmji un citi aksesuāri ar metāliskiem akcentiem, kažokādas, mīksti spilveni, vintāžas stila vai austrumniecisku rakstu paklāji – tas viss jūsu istabā ieviesīs glamūrā stila valdzinājumu.

Ēdamistabas dekori glamūra stilā

Novietojiet stilīgu paklāju zem galda un spīdīgu lustru vai ģeometriskas formas gaismas ķermeņus telpā.

Izvēloties galda piederumus, izvēlieties porcelāna vai keramikas traukus. Neaizmirstiet par elegantiem svečturiem, salvešu turētājiem un citiem dekoriem metāliskās krāsās. Galda centrā novietojiet stikla, porcelāna vai kristāla vāzi ar ziediem.