Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Iedvesmojieties: mūsdienīgas vasarnīcas apmeklējums

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

Vasaras sezonā dārzs ir kā patvērums, kur mēs rodam mieru un atpūtu. Slovākijas raidījumu vadītāja Sonja Skoncova dalās šajās sajūtās, izbaudot karstās, saules pielietās dienas savā nesen uzceltajā stilīgajā vasarnīcā.

Bonami kopā ar zīmolu "Karup Design" ir pielikuši roku un pārvērtuši šo skaisto vasarnīcu un tās apkārtni par omulīgu vietu, kur baudīt mirkļus vienatnē vai ģimenes un draugu lokā.

Stilīgs dizains dabas ielenkumā

Vasarnīca atrodas nelielā, gleznainā pilsētiņā un to ieskauj skaista daba. Tā ir moderna un minimālistiska alternatīva tradicionālajām lauku mājiņām. Tās dizains apvieno vienkāršību, dabiskus elementus un mūsdienīgu stilu.

Vienstāvu bungalo stila mājas terasē pie pašas ieejas ikvienu sagaida ērts "Karup Design" saliekamais krēsls.

Interjera dizains ar koka elementiem

Vasarnīcas interjeru veido viena liela telpa, kurā apvienota viesistaba un virtuves stūrītis. Interjera dizaina elementi, dekori un mēbeles ir ieturēti neitrālos toņos un izgatavoti no dabīgiem materiāliem.

Galdu izgatavošanā galvenokārt izmantota priedes, ozolkoka un dižskābarža koksne. Dzīvojot tuvāk dabai, šie materiāli ir lieliski piemēroti to izturības dēļ.

Iepazīstieties ar Karup Design

Dāņu zīmols "Karup Design" iedvesmu saviem izstrādājumiem smēlies Tālajos Austrumos. Tāpēc nav nejaušība, ka to futonu un matraču dizains atgādina japāņu tradīcijas. Vienlaikus zīmola dīvānos, kā arī kumodēs un sānu galdiņos ir apvienoti skandināvu stila elementi.

Zīmolam ir raksturīgi dabīgi materiāli, augstas kvalitātes apstrāde, vienkāršas līnijas un vietu taupošs dizains.

Turklāt krēslu, gultu un pakaramo izgatavošanā izmantotā koksne ir iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Tāpēc šo mēbeļu ražošana ir videi draudzīga un atbalsta mežsaimniekus, kas rūpējas par kokiem.

Mēs kopā izveidojām vietu, kur kopā ar ģimeni izbaudīt dzīves mirkļus. "Karup Design" mēbeles ir iecienītas to praktiskuma un vienkāršā dizaina dēļ. Tās rada patīkamu atpūtas zonu uz terases, kas ir ideāli piemērota, lai iegrimtu mīļākās grāmatas lappusēs un baudītu gardu kafiju.