15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Iedvesma vasaras atpūtas telpai dārzā

Irina Klomp Stanescu
Irina Klomp Stanescu
Bonami Blogger

Lai gan rumānietei Roksanai Čukilanai ļoti patīk ceļot, viņa atzīst, ka kopš bērnu piedzimšanas viņa ir sapratusi, cik svarīgi ir visiem četriem pavadīt laiku kopā mājās. Lai šos mirkļus padarītu vēl īpašākus, pēdējā gada laikā Roksana ar ģimeni ir centusies izrotāt katru mājas stūrīti. Dārzs kļuva par vienu no viņu mīļākajām vietām, kur pavadīt laiku kopā ar mazajiem, strādājot vai atpūšoties.

@Prinlume
ir ne tikai Roksanas ceļojumu dienasgrāmata, bet arī vieta, kur viņa dalās brīžos, ko pavada kopā ar saviem mīļajiem nesen iekārtotajā dārzā, kurā izmantotas mēbeles un aksesuāri no mūsu Bonami.

Pagājušajā vasarā mēs pārcēlāmies tieši karstuma viļņa laikā, tāpēc īsti nevarējām izbaudīt dārza iekārtošanu. Bija ārkārtīgi karsts, tāpēc mēs pat nevērām vaļā logus, nemaz nerunājot par sēdēšanu ārā. Taču šogad mēs sagatavojāmies jau iepriekš. Mēs izveidojām vietu, kur varētu sēdēt visu dienu. Tas ir kā tāds mājas paplašinājums, papildu telpa, bet... dārzā.

Viesistabas siena ir pilnībā stiklota, ar lielām durvīm, kas atveras uz dārzu. Tā kā lielāko daļu laika pavadījām viesistabā, mūsu mērķis bija to paplašināt uz dārzu. Es neizvēlējos konkrētu stilu, vienkārši vēlējos, lai dārza stūrītis būtu pēc iespējas brīvāks un vienkāršāks.


Mēs precīzi nezinājām, kādu stilu vai krāsu gammu izvēlēties, bet mēs skaidri zinājām, ka mums ir nepieciešams dārza mēbeļu komplekts, āra paklājs, uz kura bērniem spēlēties, milzīgs saulessargs, kas pasargātu mūs no saules, sauļošanās krēsli un, protams, grils.

Mūsu dārzs nav liels (drīzāk otrādi), bet mums ir neliels koka klājs, uz kura plānojam visu iekārtot. Un tur viss arī sākās, mēs izvēlējāmies mēbeles un aksesuārus, neņemot vērā tendences vai sezonālās krāsas, lai visu varētu izmantot pēc iespējas ilgāk.


Vispirms mēs izvēlējāmies dārza mēbeļu komplektu ar krēsliem, dīvānu un žurnālgaldiņu. Patiesībā tā bija viena no pirmajām lietām, ko iegādājāmies, kad pārvācāmies, jo vēlējāmies, lai dārzs būtu gatavs pēc iespējas ātrāk. Mēs izvēlējāmies vienkāršu mēbeļu komplektu, kas izgatavots no gaiši pelēkas mākslīgās rotangpalmas ar koka kājām.

Vēlāk mēs pievienojām āra paklāju un spilvenus. Mēs jau sen tos vēlējāmies, lai radītu jaukāku atmosfēru.


Mēs arī vēlējāmies nelielu vietu dārzā, kurā varētu sauļoties, tāpēc izvēlējāmies divus koka un audekla dārza krēslus. Man ļoti patika to vienkāršais dizains, turklāt tos var pavisam viegli aizvērt, atvērt un uzglabāt.

Toties Andrejs ļoti vēlējās grilu un grilēšanas piederumu komplektu.


Vislabākais ir tas, ka visas šīs lietas (tostarp paklāju un spilvenus) varam atstāt ārā uz nakti, jo tās ir īpaši paredzētas izmantošanai ārtelpās.

Mēs iegādājāmies arī dažas lampiņu virtenes, lai radītu skaistu vakara atmosfēru, kā arī segas un spilvenus, kas pieskaņoti paklājam. Drīzumā mēs pievienosim augu statīvus un puķu podus. Pagalmā mums jau ir daži mazi kociņi, kas dārzā ienes "dzīvību", bet es gribētu, lai tur būtu daudz ziedu, kas vēl vairāk atdzīvinātu dārza terasi.


Produkti

Vairāk iedvesmas