5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Guļamistabas pārvērtības: zemes toņu burvība

Roksana Ciučilana ir ģimenes cilvēks, turklāt viņai ļoti patīk ceļot. Ar savu ģimenes dzīvi un ceļojumu pieredzi viņa dalās savā blogā prinlume.com un "Instagram" kontā.

Pēdējā laikā nobaudītie gardie ēdieni, apmeklētās iespaidīgās vietas un iepazītās kultūra iedvesmoja viņu mainīties. Tās ir ne tikai izmaiņas iekšēji sevī, bet izmaiņas arī mājās! Šoreiz, šādas iedvesmas vadīta, viņa beidzot nolēma atjaunināt savu guļamistabu. Iedvesmojieties no Roksanas un varbūt arī jūs drīz vien ieviesīsiet savā guļamistabā pārmaiņas.

Dabisks stils

Es vienmēr esmu teikusi, ka guļamistaba ir tikai telpa, kurā mēs guļam. Vēlāk sapratu, ka tā nav taisnība. Pēc mūsu mazuļa piedzimšanas šī istaba kļuva par galveno istabu visā mājā, un tas, ka tā bija pilnīgi bez mēbelēm, man radīja lielu stresu.

Es izvēlējos dabisku stilu. Guļamistabai bija jāizskatās "tīrai" un vienkāršai. Tāpēc es izvēlējos baltu gultu, palagus, lina aizkarus un aksesuārus dabīgos un zemes toņos. Es apvienoju Bonami iedvesmas avotos atrastos padomus un centos guļamistabu nepārblīvēt.

Augi guļamistabā

Telpās nedrīkst trūkt augu un ziedu. Kad es dzīvoju iepriekšējā dzīvoklī, man nebija augu un es pat neapzinājos, cik tie var būt svarīgi un cik ļoti tie atdzīvina istabu.

Tā nu mūsu jaunajās mājās mūsu guļamistabai pievienoju ne tikai zemes toņus, bet arī daudzus puķu podus ar augiem.

Preces no Bonami

Lai gan mūsu guļamistaba ir diezgan plaša, galvenā problēma bija tā, ka tajā gandrīz vai nebija glabāšanas vietu. Nepietika ar mazo skapi, kas paslēpts starp guļamistabu un vannas istabu. Tātad, pirmā prece, ko pasūtīju, bija vienkāršs balts skapis ar plauktiem un kāpņu pakaramo.

Tad es nomainīju piekaramo lampu pret lielu spoguli (vai varat noticēt, ka mums mājā nebija spoguļu!?). Un, protams, daži aksesuāri, lai jūs justos kā mājās. Kad es domāju par to, kā mūsu guļamistaba izskatījās līdz šim, es saprotu, ka tā vairāk atgādināja viesnīcas numuriņu, nevis guļamistabu.

Aksesuāri un dekori

Izvēlējos gleznas, kas brīnišķīgi aizpildīja telpu aiz gultas, skaistu rotangpalmas lampu un ne mazāk glītus puķu podus. Nedaudz pārkārtoju arī telpu, lai jaunie rotājumi izceltos vēl vairāk.

Materiāli, krāsas un tekstūra

Guļamistabas pamatā ir daudz baltā vai dabīgā krāsā krāsota koka, rotangpalmas, džutas, lina un kokvilnas.

Ideju par šiem materiāliem un tekstūrām mums pačukstēja mūsu mazās meitenes rotangpalmas gultiņa. Tā mūs iedvesmoja!