15% atlaide ar kodu FEBRUARIS15 | Ietaupiet jau tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Brīvdienu māja, kurā vasara ir visu gadu

Ivana Marinčić
Ivana Marinčić
Bonami Blogger

Mēs apmeklējām horvātu interjera dizaineres un blogeres Mias Krpinas vasarnīcu, kas atrodas netālu no Vrana ezera. Mia vēlējās izveidot dabisku un gaisīgu telpu, kas būtu savienota ar dārzu. Horvātu dizainere mūs iepazīstināja ar šo vietu un dalījās ar dažiem padomiem un knifiem.

Es izstrādāju pēc iespējas atvērtāku un vienkāršāku plānojumu, bez liekām sienām un ar milzīgiem logiem, kas ienes gaismu interjerā un paver skaistu skatu uz dabu. Arī manis izmantotie gaišie toņi piešķir vieglumu.
Visbiežāk sastopamās dabas krāsas, piemēram, zaļa, zila un brūna, apvienojumā ar baltu krāsu ir lieliska izvēle, lai panāktu svaigu un saulainu atmosfēru. Dabiskie materiāli, piemēram, koks, akmens, džuta, lins vai rotangpalma, kas izmantoti iekštelpās, radīs nomierinošu noskaņu, pateicoties to neitrālajām krāsām un pievilcīgajām faktūrām. Toties augi tikai izcels telpas kopējo atmosfēru.
Telpā ieviesu arī nedaudz elegances, izmantojot zelta krāsas elementus, taču ar tiem nevar arī pārspīlēt, jo tad tiks panāks tikai pretējais efekts un telpa izskatīsies pārāk spīdīga. Koks un marmors ar nelielu zelta akcentu ir viena no tām kombinācijām, ar kuru diez vai var kļūdīties.
Man patīk arī neparasti raksti, tāpēc tos izmantoju viesu vannas istabā. Varat izmantot flīzes ar interesantiem rakstiem vai ūdensizturīgas tapetes.
Dārzu veidoju tā, lai baseins būtu mājas vidū un to varētu redzēt no katras istabas. Dārza unikālāko daļu veido pašdarinātās mēbeles un no betona blokiem izgatavotais ugunskurs. Kopā ar vīru to visu veidojām paši. Visu procesu varat redzēt manā "Instagram" kontā.

Radījām mūsdienīgu, minimālistisku un unikālu vietu, un es nedomāju, ka kāds cits komplekts tik labi iederētos šajā vietā. Atliek tikai dīvānu papildināt ar jaukiem spilveniem, iekurināt ugunskuru un izbaudīt atmosfēru.