-15% atlaide paklājiem ar kodu PAKLAJI15 | Ietaupiet tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Atklājiet jaunu trendu: interjera elementi teraco rakstā

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Teraco (jeb "Terrazzo") ir cietās grīdas seguma veids, kuras raibais mozaīkas raksts ir iemantojis īpašu popularitāti mūsdienās. Visbiežāk tas ir sastops uz grīdām vai flīzēm, taču pēdējos gados teraco raksts rotā teju jebkuru interjera elementu.

Ja arī jūs vēlaties savu mājokli atdzīvināt ar modernām vēsmām, esam apkopouši padomus par to, kā gaumīgi ienest savās mājās dekorus un interjera elementus teraco rakstā.

Teraco dekoru dažādība

Teraco raksta priekšrocība ir tā daudzpusība. Minimālistiem patiks tas, ka teraco rakstam ir arī vienkrāsaina opcija. Savukārt retro un citu piesātinātāku interjeru mīļotāji dos roku teraco rakstam pasteļtoņos.

Kur iederas teraco?

Teraco tā oriģinālajā veidā (proti, kā akmens) tiek izmantots jau tūkstošiem gadu, bet tikai nesen tas sāka parādīties mazākos elementos gan akmens, gan apdrukas veidā.

Tāpēc, pat ja jūs nevēlaties flīzēt visu vannas istabu ar šo rakstu, jūs varat to izmantot kā akcentu un ar to dažādot savu virtuvi, guļamistabu, dzīvojamo istabu, vannas istabu vai dārzu. Izvēlieties piemērotus aksesuārus – krūzes, puķu podus, spilvenus vai pat gultas veļu.

bílý terrazzo jídelní stůl kave home

bílý terrazzo jídelní stůl kave home