Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

5 padomi, kā radīt Ziemassvētku noskaņu

Vai esat gatavs šogad izbaudīt pirmssvētku laiku bez steigas, burzmas un stresa? Iedvesmojieties no mūsu padomiem, lai pirms svētkiem pilnībā izjustu šī maģiskā laika noskaņu.

Neļaujiet, lai jūs pārņem steiga un burzma, un plānojiet visu mierīgi

Paturiet prātā, ka rotājumiem, dāvanām, uzkopšanai vai varbūt pat piparkūkām nav jābūt 100% ideālām. Galvenais ir izbaudīt svētkus kopā ar saviem mīļajiem.

Bet, ja jūs patiešām alkstat pēc tradicionāliem Ziemassvētkiem ar ideāli sakoptu mājokli un 15 veidu ēdieniem, jūs noteikti sāksiet visu plānot jau iepriekš. Piemēram, ar dāvanām un lielo uzkopšanu varat tikt galā jau vēl pirms svētkiem. Atcerieties, ka tas viss jums nav jāpagūst vienatnē – aiciniet talkā arī citus ģimenes locekļus.

Sāciet dekorēšanu

Mājoklis, kas dekorēts Ziemassvētku noskaņās, ievērojami uzlabos jūsu garastāvokli. Un, ja tomēr dekorēšana nav jūsu mīļākā nodarbe, tad jums tam noteikti nav jāvelta vairākas dienas.

Pietiks vien ar dažām lampiņu virtenēm, LED zvaigznēm logā un dažiem stilīgiem svečturiem. Divu stundu laikā viss būs gatavs!

Piepildiet māju ar piparkūku smaržu

Svaigi ceptu piparkūku un cepumu smarža ievīs jūsu mājokļa visdziļākos stūrus. Turklāt tos ir salīdzinoši vienkārši pagatavot. Varat ieviest ikgadēju tradīciju, aicinot talkā draugus vai bērnus, un cept piparkūkas kopā. Piparkūkas var pat izmantot kā rotājumus Ziemassvētku eglītē.

Atpūtieties ar Ziemassvētku filmām

Ja pirmssvētku steiga jūs sāk nomākt, nav nekā labāka par relaksējošu filmu vakaru kopā ar mīļajiem. Nav svarīgi, vai skatīsieties romantisku komēdiju vai kādu klasisku latviešu filmu. Paķeriet gardas uzkodas, ietinieties mīkstā segā un ērti iekārtojieties.

Klasika, bez kuras nedrīkst iztikt nevienos Ziemassvētkos
"Viens pats mājās", "Ziemassvētku jampadracis" un, protams, "Tāda ir mīlestība".

Ja vēlaties radīt īstu Ziemassvētu noskaņu
"Brīnums 34. ielā", "Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus", "Mistera Bīna Ziemassvētki" un seriāla "Smalkais stils" Ziemassvētku speciālizlaidums.

Filmas un multfilmas bērniem
"Popera kunga pingvīni", "Elfs", "Zibenīgā Bila baltie Ziemassvētki", "Ledus sirds", "Šreka Ziemassvētki" un "Polārais ekspresis".

Pasakas pieaugušajiem
"Jaukā sieviete", "Bridžitas Džounsas dienasgrāmata", "Reiz Ziemassvētkos", "Brīvdienas", "Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās" un "Laipni lūgta ģimenītē".

Sarīkojiet vakariņu ballīti ar draugiem

Ziemas sezona un Ziemassvētki ir lielisks laiks, lai sanāktu kopā ar mīļajiem un atkal satiktos ar tiem, kas visu gadu nav redzēti. Kāpēc gan neuzaicināt tuvākos draugus uz nelielu pirmssvētku ballīti savās mājās?

Ja jums nav laika gatavot mielastu, palūdziet viesiem, lai katrs sagatavo nelielu groziņu.