20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Ēdamistabas krēsli

Pārlūkojiet mūsu plašo kolekciju ar vairāk nekā 320 produktiem kategorijā Ēdamistabas krēsli bez piepūles. Mūsu lietotājam draudzīgie filtri ļauj jums sašaurināt izvēli, ietaupot laiku un naudu ar atlaidēm līdz pat 65%.

Pārlūkojiet mūsu plašo kolekciju ar vairāk nekā 320 produktiem kategorijā Ēdamistabas krēsli bez piepūles. Mūsu lietotājam draudzīgie filtri ļauj jums sašaurināt izvēli, ietaupot laiku un naudu ar atlaidēm līdz pat 65%.

Filtri un šķirošana
Pieejamība
Krāsa
Materiāls
Apdares materiāls
Izpārdošana
Jaunumi
Filtri un šķirošana
Rādīti 48 no 333 produktiem

Kā izvēlēties ēdamistabas krēslus

Vidēji katrs cilvēks pavada aptuveni 3,5 gadus no savas dzīves sēžot. Un tas ir labs iemesls, lai izvēlētos kvalitatīvus, ērtus un vienlaikus skaistus ēdamistabas krēslus. Lai pārliecinātos, ka jūsu virtuves krēsli atbilst visām šīm prasībām, lasiet tālāk, un uzziniet, kas ir jāievēro izvēloties krēslus savai ēdamistabai.

1. Ēdamistabas krēslu izmēri

Ēdamistabas krēslu izmērs ir ļoti svarīgs, lai sēdēšana pie galda būtu ērta. Protams, krēslu izmērs ir atkarīgs no jūsu ģimenes locekļu auguma un svara.

Parasti ēdamistabas zona ir izvietota atbilstoši vidējam cilvēka augumam (180 cm). Saskaņā ar šo skaitli ideālais krēsla augstums ir aptuveni 45 cm. Tieši šis krēsla augstums nodrošina pareizu sēdēšanas pozu, kad ceļgali ir taisnā leņķī un pēdas balstās uz grīdas. Šādā gadījumā galdam jābūt aptuveni 75 cm augstam. Starp krēslu un galda apakšējo malu atstājiet aptuveni 30 cm atstarpi, lai jūsu augšstilbi netiktu piespiesti pie galda malas un jūs varētu ērti apsēsties pie galda. Lai sēdēšana būtu ērtāka, izvēlieties krēslus ar noapaļotu sēdekļa malu.

Sēdekļa platums ir atkarīgs no jūsu ķermeņa formas. Minimālajam platumam jābūt vismaz 40 cm, ideālā gadījumā 45 cm vai vairāk. Krēsliem ar roku balstiem vienmēr jābūt nedaudz platākiem.


Ņemiet vērā arī ēdamgalda un telpas lielumu.

→ Mazākām telpām ieteicams izvēlēties krēslus ar zemāku atzveltni, smalkāku dizainu un bez roku balstiem.
→ Lielākām telpām ir piemēroti krēsli ar masīvāku dizainu un roku balstiem, lai iegūtu elegantāku izskatu un ērtāku sēdēšanu (ņemiet vērā, ka roku balsti nedrīkst būt augstāki par jūsu elkoņiem). Varat izvēlēties arī augstāku atzveltni. Šādi pusdienu krēsli ir ne tikai estētiski, bet arī praktiski. Tos īpaši novērtēs cilvēki ar muguras sāpēm, jo paaugstinātais atzveltnes balsts palīdz noturēt muguru vertikālā stāvoklī.

Visbeidzot, neaizmirstiet par apkārtējo brīvo telpu ap krēslu. Ideālā gadījumā tai jābūt vismaz 1 metru platai.

PADOMS: Pirms krēslu pirkšanas pārbaudiet krēsla svara limitu, lai pēc laika tas nesaplīstu pārmērīgas slodzes dēļ.

2. Krēslu materiāli un apkope

Virtuves krēslu konstrukcijā parasti dominē koks un metāls, bet sēdekļu un atzveltņu apšuvumā - polsterējums, plastmasa, āda un ādas imitācija. Katram materiālam ir savas priekšrocības.

 

Masīvkoka ēdamistabas krēsli ir laba izvēle tiem, kas vēlas izturību. Ja ilgmūžību un kvalitāti jūs vērtējat augstāk par jaunākajām dizaina tendencēm, tad masīvkoka pusdienu krēsli būs īstā izvēle.

Metāla ēdamistabas krēsli izceļas ar savu eleganci, labi sader ar citām mēbelēm un ir viegli kopjami.

Mīkstie polsterētie ēdamistabas krēsli nodrošina greznu un svinīgu izskatu un ir ļoti ērti ilgstošākai sēdēšanai. Turklāt labi izvēlēts materiāls, krāsa un raksts var uzlabot visas ēdamistabas izskatu. To trūkums ir tas, ka tos ir grūtāk uzturēt. Ja jums ir mazi bērni, apsveriet iespēju to iegādi atlikt uz vēlāku laiku.

Krēsli ar ādas imitācijas polsterējumu izskatās grezni un ir pieejami par zemāku cenu kā ādas krēsli. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc ādas imitācijas krēsli kļūst arvien populārāki.

Krēsli ar plastmasas sēdekļiem mēdz būt smalki, bieži vien veidoti minimālisma stilā. Tajā pašā laikā tie ir pieejami dažādās formās un krāsās. Apvienojumā ar koka konstrukciju tie nodrošina kvalitāti, patīkamu izskatu, vieglu kopšanu un ērtu funkcionalitāti.

3. Ēdamistabas krēslu dizains

Domājat par to, kādam vajadzētu būt jūsu krēslu dizainam? Jums ir trīs varianti no kā izvēlēties:

Ēdamistabas mēbeļu komplekti
Komplektā jums būs viena zīmola un dizaina ēdamgalds un krēsli, kas garantēs perfektu ēdamistabas mēbeļu saderību. Komplektus var izvēlēties tie, kuri dod priekšroku vienotam telpas izskatam vai nevēlas katru ēdamistabas elementu atsevišķi.

Pusdienu krēslu komplekti (2,4 vai 6 krēsli)
Šī iespēja nodrošinās vienkāršu pirkumu ar iespēju izvēlēties galdu atbilstoši savai gaumei. Atcerieties, ka krēsliem ir jāsaskan ne tikai ar galdu, bet arī ar citām mēbelēm, kas atrodas telpā, kā arī ar telpā esošajām krāsām un stilu. Komplektus ar mazāku krēslu skaitu var papildināt arī ar ēdamistabas solu.

Dažādu ēdamistabas krēslu apvienošana
Atšķirīga forma, krāsa un materiāls. Izvēlieties šo iespēju, ja jums ir interjera dizaina izjūta, un vairāku dažādu krēslu saskaņošana ar galdu un pārējo interjeru būs viegla un jautra. Tiesa, dažādu krēslu kombinācija ir vairāk piemērota mazāk izteiksmīgiem galdiem.

PADOMS: Izvēlaties koka krēslus un koka ēdamgaldu? Tad pievērsiet uzmanību lai to faktūra un krāsa sakristu. Kontrasts vai ļoti atšķirīgi toņi (piemēram, gaišas koka krēslu kājās un tumšas koka galda kājās) neizskatīsies labi.