15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visām gultām ar kodu NAKTS15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Virtuves studijas apmeklējums Zagrebā

Mēs apmeklējām modernu virtuves studiju Zagrebā (Horvātijā), kas tika iecerēta kā vieta, kur apvienojas mīlestība pret gastronomiju, fotogrāfiju un darbnīcām. Aiz nosaukuma Kotluša, par kuru runāsim vēlāk, slēpjas Vedrans un Mihaela, jauns pāris, kas jau gadiem ilgi ap sevi pulcē fotogrāfijas un garda ēdiena cienītājus. Mēs esam priecīgi, ka Bonami produkti ir kļuvuši par daļu no Kotlušas. Bet, atgriežoties pie svarīgākā... kas ir Kotluša?

Sinonīms īpašiem gadījumiem

Pats nosaukums Kotluša ir cēlies no slāvu termina, kas apzīmē lielu katlu – trauku, kurā gatavo ēdienu, piemēram, konservētus ēdienus. Kotluša ir sinonīms īpašiem gadījumiem, kad tiek gatavots kaut kas liels un svarīgs, un ap to nekad netrūkst smieklu, jautrības, laba vīna glāzes un sarunu. Tā tas notiek arī šajā virtuves studijā Zagrebā, kur Mihaela un Vedrans apvienoja tradīcijas un mūsdienīgumu un radīja vietu, kur gatavot labākos stāstus. Abi jau ilgu laiku ir daļa no gastronomiskās skatuves, Vedrans rada receptes, gatavo ēdienus un filmē, kā arī ar daļu no tā dalās savā Instagram kontā seasoned.with.love. Mihaela bija studijas darbības uzsākšanas ierosinātāja – arī viņa dalās ar saturu savā Instagram kontā mih.a.e.la.

Studijas koncepcija

Mihaela un Vedrans studijas telpās ir izveidojuši četras virtuves, lai katram būtu vide, kurā prezentēt savu redzējumu un ideju, kā arī ēdiena raksturu. Katras virtuves priekšā ir modulāra darba sala, kas tiek izmantotas arī kulinārijas darbnīcās.

Kur atrodas Kotluša?

Kotluša atrodas pašā Zagrebas centrā, un, ja jums gadīsies būt kādā no viņu darbnīcām, esiet vērīgi, jo, iespējams, ka jums pasniegs Bonami Selection traukus.
Kotluša drosmīgi uzsāka savu ceļu 2023. gada janvārī, un mēs esam lepni par to, ka esam neliela daļa no šī stāsta.

Vairāk iedvesmas