Līdz pat 20% atlaide skandināvu stila precēm | Ietaupiet jau tagad →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Moderna pasteļtoņu istaba viesiem

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Pievienojies mums, lai ielūkotos Slovākijas influenceres Veronikas Krilas viesistabā un uzziniet, kā viņa to pārvērtusi par modernu un krāsu pilnu telpu. Iedvesmojieties no viņas padomiem un ieteikumiem, kā papildināt viesistabu ar skaistiem skandināvu stila aksesuāriem.

Kāpēc izvēlējāties skandināvu stilu?

"Es pārveidoju viesu guļamistabu savu vecāku mājās, kuri ļoti iecienījuši vienkāršas mēbeles, maigas krāsas un dabīgus materiālus. Savukārt man patīk bohēmas un skandināvu stils, kā arī pasteļtoņi. Mēs salikām galvas kopā un vienojāmies, ka šie izvēlētie aksesuāri un mēbeles atbildīs mūsu idejām un iederēsies mūsu sapņu interjerā."

Pirms pārvērtībām

Pēc pārvērtībām

Kā izvēlēties aksesuārus skandināvu stilā?

Skandināvu interjerā liela nozīme ir maigām un gaišām krāsām. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – ziemas laikā ziemeļvalstīs ir garas naktis, tāpēc nepieciešams mājokli padarīt gaišāku. Īpaši populāras ir tādas krāsas, kas bieži sastopamas dabā, piemēram, oranža, dzeltena, zaļa, zila vai pūderrozā.

Arī materiālu ziņā pievērsieties dabai un vienkāršībai. Jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties lina palagus, vilnas pledus, džutas paklāju un spilvenus ar kokvilnas pārvalkiem. Noteikti izvēlieties vienkāršus rakstus.

Dodiet vecām mēbelēm otru iespēju

Veronika ir paveikusi lielisku darbu arī ar vecāku iebūvētu drēbju skapi. Viņa nolēma to atjaunot, nevis iegādāties jaunu. Viņa nokrāsoja spīdīgo skapi baltā krāsā un pievienoja jaunus koka rokturus, kas lieliski sader ar pārējo telpu.

Pirms pārvērtībām

Pēc pārvērtībām

Jūsuprāt, uz ko nav vērts taupīt?

"Svarīga ir gultas materiāla un matrača kvalitāte. Gulta ir ne tikai galvenais guļamistabas elements, bet arī enerģijas avots. Atkarībā no tā, kā mēs guļam naktī, mēs funkcionējam visas dienas garumā. Tāpēc, manuprāt, ir ļoti svarīgi pareizi ieguldīt līdzekļus gultā, jo, to darot, mēs ieguldām arī savā veselībā.

Es iekārtoju viesu guļamistabu, tāpēc zināju, ka man noteikti nepieciešama kvalitatīva divguļamā gulta ar izmēriem 180x200 cm. Es zināju, ka vēlos mīkstu gultu, kas būtu maigos toņos apvienojumā ar koku."