15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Elegants mājas birojs modernai sievietei

Vai arī jūs sociālajos tīklos katru dienu redzat bildes ar moderniem mājas birojiem? Jūs pavisam vienkārši varat iekārtot līdzīgu darba stūri savā mājoklī. Izvēlieties pareizās mēbeles, apgaismojumu un dekorācijas un smelieties iedvesmu no mūsu padomiem.

Darba un tualetes galdiņš vienā

Ja jums mājās nav pietiekami daudz vietas, izvēlieties galdu ar atvilktnēm vai saliekamo galdu. Ja virs tā pieliekat spoguli un novietojat ērtu krēslu, šādu darba vietu varat pārvērst par brīnišķīgu skaistuma stūrīti.

Glabājiet visus rīkus grimam atvilktnē, un, ja nepieciešams, varat pārvērst darba galda virsmu grima oāzē vien dažu sekunžu laikā.

Gaišas un plašas mēbeles

Ja meklējat vienkāršību un plašumu, izvēlieties rakstāmgaldu, biroja krēslu vai grāmatplauktu gaišos toņos. Darba stūri varat akcentēt ar krāsainiem dekoriem un aksesuāriem. Noteikti neaizmirstiet par lampu.

Smalki aksesuāri un dekori

Lai lielie darbu kalni nebūtu pārāk nomācoši, iesakām uz galda turēt plānotāju vai piezīmju grāmatiņu. Tādā veidā jūs vienmēr zināsiet, kas jums jādara vispirms, un izvairīsieties no nevajadzīga stresa.

Ziedi, fotogrāfijas, aromātiskas sveces un tase gardas kafijas darba dienas steigā jūs noteikti uzmundrinās.