Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dekorācijas skandināvu stilā

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Mūsdienu straujais pilsētas dzīvesveids bieži vien liek mums ilgoties pēc miera un harmonijas mājās. Graciozs un minimālisma stilā ieturēts skandināvu interjers radīs patīkamu atmosfēru un atslodzes brīžus.

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties un kombinēt skandināvu stila dekorus, lai jūsu interjers izskatītos ne tikai glīts un harmonisks, bet arī mājīgs.

Vienmēr dodiet priekšroku kvalitātei, nevis kvantitātei. Izvēlieties mazāk dekorāciju un nepārblīvējiet telpu. Turiet tikai tos dekorus, kurus tiešām vēlaties iekļaut savā interjerā.
Skandināvu interjeram lieliski piestāv dabiski elementi. Izvairieties no mākslīgiem materiāliem un tā vietā izvēlieties aksesuārus un rotājumus no koka, akmens, keramikas, lina, džutas, vilnas vai aitādas.
Ievērojiet skandināvu stila pamatkrāsu paleti – neitrālus bēšos, gaiši pelēkos un baltos toņus. Tādā veidā jūs ļausiet šur un tur izcelties kādam kontrastējošas krāsas aksesuāram.
Neeksperimentējiet pārāk daudz ar formām un dažādiem rakstiem. Skandināvu interjerā vislabāk izceļas maigas un vieglas līnijas. Dažādu faktūru kombinācija interjeram piešķirs mājīgumu.
Lai gan skandināvu interjeram jābūt pēc iespējas minimālistiskākam un neuzkrītošākam, tomēr tas joprojām liek lielu uzsvaru uz mājīgumu. Ieviesiet skandināvu "hygge" stilu, pievienojot aksesuārus, kas rada īstu māju sajūtu. Tā var būt, piemēram, vilnas sega, spilveni vai pat sveces.