15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Interjera elementi industriālajā stilā

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Industriālā interjera pamatā galvenokārt ir netradicionālas ēkas un neapstrādāti materiāli, kas atgādina rūpnīcu estētiku. Metāls, betona dekori ķieģeļi un ādas aksesuāri visspilgtāk raksturo šo stilu. Smelieties iedvesmu no mūsu padomiem un varbūt arī jūs vēlēsieties savam interjeram piešķirt industriālas noskaņas.

Virtuves dekori industriālajā stilā

Industriālā virtuvē lieliski izskatīsies metāla sienas pulksteņi, īpaši melnā krāsā. Tāpat varat izvēlēties svārsta pulksteni.

Taču ar dekoriem noteikti nevajag pārspīlēt. Pietiks ar vienkāršām līnijām un formām. Tās liks izcelties strukturētajiem materiāliem, piemēram, betonam, metālam vai stiklam.

Tas pats attiecas uz galda dekoriem. Vienkārša vāze vai svečturis radīs īsto iespaidu.


Industriāli dekori viesistabai

Industriālo viesistabu var papildināt ar metāla dekoriem, piemēram, dzelzs lejkannām un puķu podu statīviem. Savukārt kumode kalpo kā ideāla vieta mākslinieciskām klusās dabas kompozīcijām. Papildiniet interjeru ar rupjām detaļām veidotu statueti un blakus novietojiet kādu stādiņu vai vāzi.

Galvenokārt izvēlieties rotājumus, kas izgatavoti no neapstrādātiem materiāliem un melna metāla. Tad jūs tos varēsiet papildināt ar neitrāliem toņiem vai spēcīgākiem smaragdzaļās vai oranžās krāsas akcentiem. Tas padarīs interjeru spilgtāku un piešķirs odziņu.


Guļamistabas dekori

Lai guļamistabai piešķirtu industriālo stilu, jums būs nepieciešami tikai daži dekori, kurus novietot uz, piemēram, plaukta vai naktsgaldiņa. Izvēlieties aromātiskās sveces, vienkāršu modinātāju, lampu un dažus betona puķu podus.

Un neaizmirstiet par melnbaltu gleznu vai vintāžas sienas dekoriem. Tas jums palīdzēs radīt vecas rūpnīcas izskatu.


Industriāli vannas istabas dekori

Izteiksmīgā metāla rāmī iestrādāts spogulis noteikti iederēsies industriālā vannas istabā. Neaizmirstiet to papildināt ar līdzīga dizaina kosmētikas spoguli.

Arī šajā gadījumā patīkamu atmosfēru radīs ne tikai sveces, bet arī dekori ar dzīviem vai mākslīgiem ziediem.

Vannas istabu izdaiļos arī melnbaltas ūdensnecaurlaidīgas vinila grīdas uzlīmes ar vienkrāsainu grafisku rakstu.