15% atlaide ar kodu FEBRUARIS15 | Ietaupiet jau tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Brokastu galds ar zīmola Green Gate traukiem

Domājot par rudeni, uzreiz prātā nāk dažādi siltie toņi – oranža, brūna un dzeltena krāsa, dažādi rūsgani toņi un varbūt pat pelēka krāsa. Taču blogere Leda Boss mums pierādīja, ka rudens lieliski sader arī ar pasteļkrāsām un ziedu rakstu.

Stilīgas brokastis

Brokastis tiek uzskatītas par dienas svarīgāko maltīti. Un, ja tā ir taisnība, tad mums tās noteikti vajadzētu pavadīt patīkamā vidē. Neatkarīgi no tā, vai no rītiem dzerat tikai kafiju vai dodat priekšroku kārtīgam brokastu ēdienam, jūs tās izbaudīsiet vēl vairāk, ja tās būs pasniegtas stilīgi. Šajā gadījumā mēs brokastosim maģiski romantikā armosfērā, kas mūs aizved uz kādu senāku laiku, kad viss ritēja lēnāk.

Green Gate unikālie raksti un dizaini

Dānijas uzņēmums "Green Gate" rada kolekcijas, kas savieno pagātni ar tagadni. Zīmola raksti un dizainparaugi ir cēlušies no unikāla arhīva, kurā ir tūkstošiem vintage stila, ar rokām apgleznotu dizainu un franču rakstu no 1878. līdz 1920. gadam, kas bija zelta periods franču dizainā.

Ledas padoms maģiskām brokastīm

Nebaidieties kombinēt dažādus rakstus un krāsas. Pievienojiet dažus pasteļtoņus, lai izceltu rakstu daudzveidību, un rezultāts būs ideāls. Labu apetīti!
Varat sekot Ledai viņas Instagram profilā: @Leda Boss.