Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

2023. gada interjera tendences

Vai jūs interesē, kas šogad būs aktuāls interjera dizaina jomā? Kopā ar mums iedvesmojieties no 7 galvenajām interjera, mēbeļu un aksesuāru tendencēm.

Dabīga estētika

Šogad interjerā liela nozīme būs dabīgu formu un materiālu dekoriem un mēbelēm. Maigāku un apaļāku formu tendence atspoguļo komfortu, vienlaikus ienesot mūsu mājās dabas elementus.

Dekori un piederumi dažādās krāsās

Tā dēvētā "dopamīna dekorēšana" (angļu val.: dopamine decorating) ir tendence iekārtot interjeru spilgtās un košās krāsās, lai uzlabotu garastāvokli un enerģiju. Neatkarīgi no tā, vai nolemjat izgaismot sienas ar krāsainām tapetēm, krāsām vai koncentrējaties uz krāsainu tekstilizstrādājumu izvēli, jūs noteikti ienesīsiet svaigu optimismu savā mājoklī un dzīvē.

Ideāli sakārtots mājoklis

Tiekšanās uz ideāli sakārtotu un organizētu mājokli joprojām pieaug. Tomēr, lai gan līdz šim populāras bija atvērti plaukti, sekcijas vai stikla vitrīnas, tagad vairāk tiek pieprasīti glīti skapīši ar durvīm, kas kopējo telpu padara vēl tīrāku un organizētāku.

Ilgtspējība un dabas iedvesmoti interjeri

Ilgtspējības tendence interjera dizainā ar katru gadu kļūst arvien spēcīgāka un nozīmīgāka. Pievērsiet uzmanību dabīgiem materiāliem, piemēram, kokam, bambusam, keramikas izstrādājumiem, linam vai pat jūraszāles aksesuāriem. Dekorējiet maigos zaļos un zilos toņos, kas nomierina un priecē acis.

Slāņains apgaismojums

Pareizs apgaismojums ir otrs svarīgākais dizaina elements jūsu mājoklī aiz tā krāsu gammas. Šogad apgaismojuma tendence ir vērsta uz tā slāņošanu, lai piešķirtu interjeram dziļumu un siltumu.

Ideālu telpas apgaismojuma slāņošanu var panākt, papildus galvenajam griestu apgaismojumam izmantojot grīdas, sienas un galda lampas. Ar šiem papildu gaismas avotiem jums izdosies radīt mājīgāku noskaņu. Varat arī spēlēties ar dažādiem sienas apgaismojumiem un vērot, kā mainās atmosfēra telpā.

Minimālistisks Japandi stils

Jūs, iespējams, jau esat dzirdējuši par Japandi stilu, taču nākamgad tas būs vēl izplatītāks. Tas ir skandināvu stila un japāņu estētikas sajaukums, un šādi veidoti interjeri ir minimālistiski, funkcionāli, bet silti. To iedvesmo "Wabi-Sabi" principi, kuras pamatā ir saskatīt skaistumu vienkāršībā un katrā nepilnībā.

Kiberpanku iedvesmots interjers

Starp interjera tendencēm atgriežas arī futūristiskā kiberpanku estētika ar neona gaismām, LED virtenēm, ģeometriskiem rakstiem un stikla un metāla elementiem.