Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Ziemassvētku eglīte dabīgā minimālisma stilā

Šī gada lielā Ziemassvētku rotājumu tendence ir atgriešanās pie dabas, ko iedvesmojis minimālistiskais ziemeļu stils. Priekšroka tiek dota pēc iespējas dabiskākam un vienkāršākam izskatam, nevis pārmērīgam krāšņumam. Gaumīgā pieticība iet roku rokā ar kvalitatīviem materiāliem.

Iedvesmojieties no mūsu burvīgajiem ornamentiem un oriģinālajiem rotājumiem, ar kuru palīdzību radīsiet harmonisku, bet ne mazāk svinīgu noskaņu.

Vienkāršība pāri visam

Tas attiecas arī uz rotājumu un to materiālu izvēli. Izvairieties no jebkādiem plastmasas vai pārlieku spīdīgiem rotājumiem un spilgtām krāsām. Vispiemērotākie būs koka, salmu, auduma, papīra vai stikla rotājumi.

Turklāt dabīgie materiāli nekad iziet no modes! Tāpēc pat pēc dažiem gadiem, kad atkal tos ņemsiet ārā no kastes, lai rotātu eglīti, tie joprojām izskatīsies stilīgi.

Neitrāli un zemes toņi

Krāsu paleti, protams, nosaka jūsu dabīgo rotājumu materiāls. Tāpēc lielākoties tie būs neitrālos (piemēram, bēšos vai krēmkrāsas) vai zemes toņos (brūnos vai ķieģeļu sarkanos).

Dažviet varat atļauties ievīt kādu drosmīgākas krāsas akcentu, piemēram, tumši zilu, zelta vai sarkanu krāsu. Tas ir atkarīgs no jūsu gaumes un interjera.

Tiecieties pēc maigām detaļām

Minimālismam nebūt nav jābūt garlaicīgam. Tieši smalkākās un negaidītākās detaļas to padara īpašu.

Piemēram, varat izvēlēties šķietami vienkāršus dekorus, kas rotāti ar svinīgiem rakstiem vai mīļām ilustrācijām. Īpašu akcentu piešķirs vienkāršas koka mājiņas.

Atbilstošas dāvanas

Ietiniet dāvanas minimālistiskā dāvanu papīrā eglītes rotājumu krāsās. Mēs garantējam, ka tas Ziemassvētku vakaru padarīs vēl maģiskāku un harmoniskāku!

Neatstājiet novārtā pārējo telpu

Ielaidiet svētku noskaņu arī pārējā telpā ar papildu lampiņu virtenēm un rotājumiem, ko var novietot uz palodzes, uz galda, kumodes vai pat uz svētku galda. Izvēlieties vienkrāsainus elementus maigās krāsās, kas ar savu vienkāršību piesaistīs uzmanību.